Cyklosalon 7 představí skládací elektrokolo, výlet přes Muzeum cyklistiky a poradí, jak na výběr odrážedla

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 1. května v 9.25 na Primě a v repríze 2. května v 11.05 na Prima COOL. Není lepší čas pro vyjížďky na kole než květen. A ten právě začíná. Na co se mrknout, co vědět a jak testovat to nejlepší pro váš volný čas? My to víme – a po zhlédnutí dalšího Cyklosalonu to budete vědět i vy.

V prvním testu vám Vašek představí nákladní semi-skládací elektrokolo TERN GSD S00, které cílí na ekologicky smýšlející lidi, a zároveň je správným praktikem pro vás, co stále něco převážíte. František vybírá odráželo KELLYS pro svou vnučku a dozví se, kdy je čas s tímto přibližovadlem začít. Kačka provětrá horské elektrokolo HILL od českého výrobce MTF. V závěrečné reportáži vám František dá zajímavý tip na rovinatý výlet se zastávkou v Muzeu závodní cyklistiky v Terezíně.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí.