Cyklosalon představí modernizaci horských elektrokol i jak zabezpečit kolo před krádeží

Je tu další týden a s ním přišly i příjemnější povětrnostní podmínky pro cyklisty hobíky i profíky. Jaro je tady. A také Cyklosalon. Inspirace, informace, zábava pro milovníky jízdy kolmo. Cyklosalon poběží v sobotu 13. května v 6.50 na Primě. Zpětně díly najdete na iprima.cz.

Díky pořadu Cyklosalon.tv se můžete těšit na další novinky ze světa dvou kol. Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezóně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.

Kam až pokročila modernizace horského elektrokola, vám v novém díle Cyklosalonu s nadšením vysvětlí náš nekompromisní testovací jezdec Martin. Byl z nového Specialized Levo SL druhé generace tak nadšen, až to vypadalo, že lepší kolo na světě už není a nikdy nebude. Kdo zná jinak přísného Martina, bude z jeho neskrývaných emocí skutečně udiven.

Když vidíme kolem sebe tak nádherná nová kola, vlastně se ani nedivíme, že se stávají obětí různých nenechavců. Naštěstí existují možnosti, jak naše miláčky ochránit. Tereza vám vše kolem zabezpečení ukáže v praxi. Vzala si k tomu i odbornici z Policie České republiky. Určitě doporučujeme se na reportáž podívat, možná právě některý z typů zabezpečení vám vaše kolo zachrání. 

Na prvním ročníku Prague Bike Fest nescházel Vašek. Důkladně se porozhlédl, všechno prozkoumal a ještě stačil vyzpovídat naše špičkové trialisty. Jména jako Václav Kolář, Jan Sladký či Petr Kraus mají punc světovosti a diváci z jejich výkonů byli neskrývaně nadšeni. Navíc bikové hvězdy nejenže ukazovaly své umění, ale hned si vzaly do parády nejmladší zájemce o tento nádherný sport. Vlastně toho bylo na prvním ročníku bikového festivalu vůbec k vidění tolik, že se nám to sotva vešlo do tohoto dílu.