Digitální výzva Tour de Suisse Challenge ´22 přináší možnost závodit a stát se VIP hostem

Neuvěřitelný 85. ročník cyklistického závodu Tour de Suisse se rychle blíží, konat se bude od 12. – 19. června. V rámci přípravy odstartovala možnost vyzkoušet si závod virtuálně ve výzvě Tour de Suisse Challenge. Výzva právě běží, končí 6. června. Vyhrát lze vskutku zážitek – misto ve VIP vozu na vybrané etapy závodu nebo VIP vstupenky.  Cyklisté a další sportovní nadšenci jsou tak srdečně zváni, aby prozkoumali reálnou krásu jednoho z TOP 5 etapových silničních závodů na světě, a to z pohodlí jejich domovů – na platformě ROUVY. Ta je také oficiálním digitálním partnerem Tour de Suisse.

Celkovým vítězem TdS se vloni stal Ekvádorec Richard Carapaz z týmu Ineos Grenadiers. Na druhém a třetím místě se umístili Kolumbijec Rigoberto Urán (EF Education–Nippo) a Dán Jakob Fuglsang (Astana–Premier Tech). „Dostat se po bok takových es není jednoduché, ale zkusit si trasu ano. ROUVY totiž zpřístupňuje autentický zážitek Tour de Suisse globálně online každému majiteli chytrého trenažéru kdykoli a kdekoli na světě. Prostředí virtuální reality závodníky doslova pohltí a přinese i námahu reálného tréninku. Umožňuje zaregistrovaným nejen připravit se na výzvu „v reálném životě“, ale také cestovat po krásách Švýcarska od rovinatých údolí po romanticky zasněžené hory, a to přímo z pohodlí domova a již potřetí za sebou,” uvedl Petr Samek, CEO ROUVY. 

Tým stojící za světoznámou švýcarskou trasou zve všechny nadšence, aby si projeli celou původní trasu Tour de Suisse. To je koncept nově navržené Tour de Suisse Challenge. Ti, kteří si netroufnou na všech osm etap, si mohou vybrat, zda pojedou první nebo poslední čtyři dny. V závislosti na trase si každý může vybrat preferovaný terén. Jelikož půjde o exkluzivní zážitek, počet startovních míst bude omezen.

Které části lze jet na ROUVY:

Tour de Suisse 2022 | Stage 1 | Küsnacht
Tour de Suisse 2022 | Stage 2 | Aesch
Tour de Suisse 2022 | Stage 4 | Brunnen
Tour de Suisse 2022 | Stage 7 | Malbun 

Finalisté digitální výzvy budou odměněni zajímavými cenami, které připravilo ROUVY a Cycling Unlimited:

1 x VIP místo v asistenčním voze pro 5. etapu pro 2 osoby
1 x VIP místo v asistenčním voze pro 8. etapu pro 2 osoby
2 x VIP vstupenky, start 3. fáze
2 x VIP vstupenky, konec 7. etapy 

Vítězové budou vylosováni z těch, kteří dokončí virtuální výzvu na ROUVY,  soutěžit se bude v režimu ‚závod‘ nebo ‚časovka‘. Vítězové budou mít pak 1 týden na naplánování a zajištění své cesty do Švýcarska.

 Registrace jsou otevřeny zde. Výzva běží do 6. června.

Cyklistika spojuje lidi, národy i jednotlivce.  V těchto těžkých časech je takové pouto důležitější než kdy jindy. Tým Cycling Unlimited je šokován válkou a utrpením na Ukrajině. Nyní žijeme v realitě, která nikdy nebyla považována za možnou. Tour de Suisse Challenge ukazuje solidaritu s ukrajinským lidem a vyzývá všechny strany, aby okamžitě ukončily válku. Logo Tour de Suisse Challenge v ukrajinských národních barvách bude znamením této solidarity! Je pro nás velmi důležité, aby po slovech následovaly činy. V současné době proto UK organizuje s humanitární organizací dodávku oblečení do pohraničních oblasti kolem Ukrajiny. Tým stojící za TdS by rád podpořil prchající populaci veškerým zbývajícím skladem oblečení pro zaměstnance, které nabízí ochranu před větrem a počasím. Každý příspěvek, ať je sebemenší, může mít velký význam! #standwithUkraine.