Entropiq se vrací na Valorant scénu

Česká republika, Francie,  Finsko a  Itálie. Entropiq představuje svou novou mezinárodní Valorant sestavu. Před několika dny oznámili Entropiq čerstvou posilu v týmu, kterou se stal Karel „Twisten“ Ašenbrener. 

V ten moment se pochopitelně objevilo mnoho spekulací o tom, kdo další Valorant sestavu doplní. Nejblíže pravdě byli ti, kteří vsázeli na mezinárodní složení. FPS střílečka od Riot Games je na poli esportu stále nováčkem, a i když si od začátku získala v našich končinách mnoho příznivců, dalo se předpokládat, že se Entropiq porozhlédne v zahraničí.

Dlouhé dny a týdny jsme věnovali sledování Valorant scény, abychom mohli vytvořit co nejlepší možnou sestavu, se kterou budeme schopni konkurovat těm nejlepším týmům na světě,“ sděluje k hráčské sestavě Head of Esports Entropiqu, Pavel Klaban. 

Entropiq budou ve Valorantu reprezentovat zástupci čtyř zemí: Karel Twisten“ Ašenbrener (Česká republika), Timo Taimou“ Kettunen (Finsko) velmi úspěšný hráč Overwatch, Tom „APO“ Bonnion (Francie), Romain VlaDéDé“ Mieudonnet (Francie), Damien „HyP“ Souville (Francie), bývalý hráč světově proslulé organizace Ninjas in Pyjamas a trenér Tommaso „joYnt Gavioli (Itálie), který má zkušenosti s coachingem taktéž z Overwatch.

Jak se bude nově složenému týmu dařit se ukáže již ve čtvrtek 4. února, kdy na naše hráče čekají první kola kvalifikace Valorant Challengers. Sledujte naše sociální sítě, kde se všechny novinky z našeho světa, dozvíte jako první.