Bohemians Praha angažují vítěze Big Shock! FIFA COOL poháru

Spojení Dark Tigers a pražského fotbalového klubu Bohemians Praha 1905 otevírá svou třetí kapitolu. S novým ročníkem herního titulu FIFA 22 přichází Bohemians esports s novou sestavou a odlišným formátem esportové sekce. Na co se můžeme od Klokanů těšit?

Nová sestava Bohemians esports započne nový ročník FIFA 22 ve zbrusu novém složení. Nástupcem Matěje „Matejs“ Dunky se stává Aleš „K1leris“ Kubík, který doposud hájil barvy organizace Zicon esports. Druhým hráčem Bohemky bude nováček na esportové scéně, který se na konci sezóny FIFA 21 dostal do povědomí hráčů jako vítěz Big Shock! COOL Poháru i následného THE NEW AXE EFFECT Showmatche. Řeč je samozřejmě o Svatopluku „Saint_SB10“ Bouškovi, který už před tímto angažmá byl klokanem srdcem i duší.

Krev týmu sídlícího v ikonickém Ďolíčku zdědil po svém otci, jeho vyjádření tak opravdu zahřeje u srdce každého fanouška fotbalu nebo esportu. „Po vyhraném turnaji bylo nabídek víc. Když ale přišla nabídka od Bohemky, tak bylo jasno! Fandění Bohemce se u nás v rodině totiž dědí a jinak tomu nebylo ani u mě, díky tátovi ji mám v krvi už od narození. Dneska jsme společně uzavřeli mou první smlouvu a já bych tak chtěl poděkovat všem, díky kterým jsem si dnes mohl splnit sen! Těším se na vzájemnou spolupráci, která doufám bude plná úspěchů!“

Jan Kovačovič
Zdroj: Bohemians / PLAYzone.cz