Cashback World je oficiálním partnerem Peta McLeoda

Mezinárodní Shopping Community Cashback World je od této chvíle partnerem mistrovství světa Red Bull Air Race. V závodní sezóně 2019 bude mezinárodní Shopping Community podporovat tým kanadského pilota mistrovské třídy Peta McLeoda.

Cashback World pokračuje ve své angažovanosti pro velké mezinárodní sportovní akce: Při zahájení sezóny v Abu Dhabi ve dnech 8. a 9. února se bude poprvé prezentovat jako oficiální partner týmu Peta McLeoda. 34letý Kanaďan bude se svým týmem startovat na mistrovství světa Red Bull Air Race jako „Cashback World Racing Team“, a zahájí tak napínavou závodní sezónu v barvách mezinárodní Shopping Community.

„Pete se beze sporu řadí k nejnadějnějším pilotům mistrovské třídy současnosti. V pouhých 30 letech zvítězil ve svém prvním mistrovském závodu – a je tak dosud nejmladším pilotem, kterému se to podařilo. Sezónu 2017 tak mohl úspěšně dokončit na celkové třetí pozici. Jsme pyšní na to, že jsme partnerem jeho úspěšného týmu“ vysvětluje Rafał Pięta, CEO myWorld International, který je zodpovědný za sportovní kooperace Cashback World.

„Cashback World otevírá nakupujícím svět plný nákupních možností a výhod. I naši fanoušci budou nadšení. Pro další vítězství uděláme všechno. Už se těším na to, co všechno i díky podpoře našeho nového partnera na mistrovství světa dokážeme“ říká Pete McLeod.

O Cashback World:
Mezinárodní Shopping Community Cashback World nabízí spotřebitelům, kteří chtějí ušetřit peníze jak při nákupování přímo na místě, tak při online nakupování po celém světě, atraktivní nákupní výhody (Cashback a Shopping Points). S produkty Cashback Solutions poskytuje Cashback World společnostem jednoduchý a inovativní zákaznický věrnostní program, který jim umožňuje stát se součástí tohoto globálního nákupního světa. Cashback World je v současnosti zastoupen ve 47 zemích. 11 milionů členů využívá nákupní výhody u přibližně 120.000 Partnerských společností po celém světě. Cashback World se již několik let angažuje v oblíbených sportech a navázal spolupráci s mnoha kluby v oblasti fotbalu, motosportu, ledního hokeje, golfu a házené, mimo jiné s SK Rapid Wien, MotoGPTM, Evropskou házenkářskou federací (EHF) a také portugalským golfovým svazem.