Češi na MS v basketbalu

MS v basketbalu 2019

Nezobrazuje sa Vám logo a obrázky

Češi na MS v basketbalu!
Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport!

Samostatná česká reprezentace se vůbec poprvé probojovala na světový šampionát v basketbalu. Tehdejší Čechoslováci se turnaje zúčastnili naposledy před dlouhými 36 lety. Jejich následovníci mohou v Číně jen překvapit. Povede se jim zaskočit některého z favoritů a probít se do vyřazovací části? Sázejte na souboje pod vysokými koši a získejte 150 Kč zdarma! Sledujte MS živě na TV Tipsport!

Celkem 32 účastníků se rozdělilo do 8 skupin. V éčku se kromě Čechů, Turků a Japonců ocitli také zástupci největší basketbalové velmoci. O nadvládě USA pochybuje jen málokdo, a právě největšího favorita vyzvou svěřenci Ronena Ginzburga ve své premiéře. Největší oporou by měl být rozehrávač Chicaga Tomáš Satoranský, týmu naopak bude chybět pivot Jan Veselý. Dokážou ho nahradit méně známí hráči?

Kromě USA, na jejichž celkový triumf je vypsaný kurz okolo 1,5, se mezi favority ostře sledované akce řadí především Srbové. Určité šance mají ale i další – Španělé, Řekové i Francouzi. Na opačné straně spektra jsou především asijské a africké státy. Dočkají se diváci očekávaného scénáře? Dojde na velké překvapení? Vsaďte si na české basketbalisty a sledujte celý turnaj živě na TV Tipsport! Získejte 150 Kč zdarma na své první sázky!

Amerika nevyhraje!

Jako jasného favorita na zisk zlatých medailí pasují bookmakeři výběr USA, ale tipér s přezdívkou tragikomik nesouhlasí a ve své analýze uvádí: „Za normálních okolností by Spojené státy byly jasným favoritem na zlato. A to i kdyby přijeli s „B“ týmem. Jenže jim odmítlo účast 38 hráčů a tohle musí těžce oslabit i takovou velmoc jako USA. Američané budou zranitelní a v playoff si na ně někdo počká a sundá je, podobně jako Australani v přípravě. Pořád mají vynikající atletický tým, s převahou na doskoku proti komukoliv, přesto si myslím, že MS letos nevyhrají.“ Na kterou stranu se přikloníte? Bookmakerů nebo tipéra?

Založte si účet u Tipsportu a získejte vstupní a bonus 50 000 Kč!! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!


SPUSTIT TV

Tento newsletter není oficiální e-mailovou komunikací společnosti Tipsport.net a.s. Zajišťuje ho třetí strana v rámci affiliate programu Tipsport partner a společnost Tipsport.net a.s. za ni nenese žádnou odpovědnost. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!