Challenge Family a ROUVY pořádají tento víkend intenzivní kurz pro triatlonisty

Podzim je tu a opět nastal čas pro indoor tréninky přinášející realistický zážitek – dny se zkracují, počasí se ochlazuje a je velmi nestabilní. Partneři ROUVY a Challenge Family, kteří spolupracují už druhým rokem, tentokrát přináší triatlonistům středně intenzivní víkendový kurz se zajímavou odměnou a šancí  získat startovné na skutečném závodu. Zapojit se mohou sportovci po celém světě, aniž by museli opustit pohodlí a teplo svých domovů. 

ROUVY dnes nabízí na 20 Challenge Family virtuálních závodů ve 13 zemích. Tréninkovou sezónu letos zahájí kemp, který se koná již tento víkend, od pátku 30. září do neděle 2. října.

Páteční jízda startuje v 18 h SEČ skupinovou jízdou s Clasem Björlingem na trase Challenge Vansbro, která vede malebnou švédskou krajinou. Sobota je tréninkovým dnem na hřišti Challenge Davos ve švýcarských Alpách, kterou mohou účastníci absolvovat časově kdykoli dle vlastních preferencí. Tréninkový kemp končí v neděli 2. října v 9:00 SEČ závodem na 45km dlouhé trati největšího asijského triatlonu Challenge Taiwan.

Challenge Family se snaží poskytnout všem triatlonistům neopakovatelný zážitek. Jeho součástí jsou i online závody s profesionálními hvězdami, do kterých se mohou zapojit sportovci jakékoliv úrovně a schopností.

Ceny v podobě dvou bezplatných vstupů na jakýkoli závod Challenge Family (kromě DATEV Challenge Roth a The Championship) poskytla Challenge Family. Vybavení pak partneři Wahoo, Abus a PowerBar. Do slosování o ceny se dostanou všichni, kdo se zúčastní všech tří závodů  tohoto víkendového kempu.

Další informace a registrace zde: https://bit.ly/3UGMkL4 

Na ROUVY, které patří do portfolia investiční skupiny Pale Fire Capital, našly svůj virtuální tréninkový domov už tisíce triatlonistů z celého světa. Pomocí kombinace záznamů ze skutečného života a technologií přináší radost ze sportovních zážitků i z exotických přírodních lokalit, aniž by účastník opustil pohodlí domova, či musel investovat do letenek a ubytování.

Challenge Family je nejrychleji rostoucí globální triatlonová série. S 33 středními a dlouhými tratěmi ve 27 zemích a tratěmi v ikonických destinacích je každý závod Challenge Family jiný. Rodinné závody Challenge, které se zaměřují na poskytování závodu sportovcům všech věkových kategorií a schopností v průběhu celého života, poskytují nezapomenutelné zážitky, které zachycují všechny zážitky a emoce tohoto inspirativního sportu.

ROUVY, které se v srpnu 2021 stalo součástí investorské skupiny Pale Fire Capital, aspiruje na světovou jedničku v žebříčku cyklo aplikací a stalo se jasnou volbou pro nejrealističtější indoor trénink. Díky síle rozšířené reality a 3D avatarům kol přináší světové cyklotrasy přímo až do pohodlí domova. Stovky cyklotras v rozšířené realitě, včetně skvostů jako Mont Ventoux, Stelvio a Cap de Formentor nebo téměř 10 000 skutečných tras pomůže sportovním nadšencům udržet svou fit kondici, motivaci i příležitost jezdit v týmu s přáteli v jakékoli době a jakémkoliv počasí.