Cyklosalon 14: Hardtail pro každého klasika, jak zabezpečit kola a test Tour de France

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Nová řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží 25. června v 7.55 na Primě a ve středu 29. června ve 23.05 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

Naše stále ještě nová moderátorská posila Ondra Štangler si vzal do parády těžkou klasiku. Ne hmotnostně? Ale věkově. Nebojte, neposadili jsme ho na velociped a neposlali ho z Řípu dolů. Ale dostal do ruky model, který je oslavou založením cyklistické divize rakouské značky KTM. Na zoubek se tedy podíval legendě jménem KTM ULTRA 1964 COMP. Hardtailu, který potěší každého klasika.

Druhé reportáže jsou v letošní sezoně téměř plně v režii naší Terez Tobiášové, která je prostě zvídavá a ráda se pídí po odpovědích na otázky, které jí nedávají spát. Tentokrát si vzala na starost téma zabezpečení kol. Nebojte nepopisuje druhy zámků z 20.století. Ona to je holka pokroková. Takže se zblízka podívala na policejní statistiky a ukáže nám jeden z nejmodernějších produktů v této oblasti, které na světě jsou – PEALOCK. Zámek, který nejen drží, ale i vysílá a upozorňuje. A hlavně, nepotřebujete k němu klíček.

Ženy pevně vládnou světu mužů, i když si to muži nepřipouští, a nejinak tomu je i v tomto našem dílu, ve kterém druhý test obstará Kačka Polívková. Ta si vyšlápla na tradiční českou značku ROCK MACHINE a jejich model s neskutečně dlouhým jménem TORRENT INT E70-29 B LADY. Zkuste si to vyslovit i s názvem značky před samotným jménem kola. Dle písmenka “E” v názvu je jasné, že se bude jednat o elektrokolo. Určitě bude na místě, aby i odmítači elekter na svém místě zůstali až do konce pořadu.

Vydržet na místě stojí za to, protože Vašek Liška nás vezme na silniční cyklistický svátek, který se konal 11. června v Praze a okolí, na L’Etape Czech Republic by Tour de France. Jak dopadla výzva našich moderátorů Františka Paďoura právě s Vaškem?

Celým dílem provede Martin Müller s nádhernými panoramaty za zády. Můžete se opět těšit na soutěž o zajímavé ceny a připomeneme Vám naši Výzvu s Andym Schleckem o VIP zájezd na Tour de France.