Cyklosalon 19: Seriál o elektrokolech pokračuje, celoodpružený Giant Talon E v plné parádě

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 24. července v 9.05 na Primě a v repríze 25. července ve 12.05 na Prima COOL. Léto je v plném proudu, lidé užívají dovolených a krásných dní a CYKLOSALON.TV přináší nové reportáže, tipy a rady. Jak si na kole užít co nejhezčí dovolenou? Inspirujte se právě teď!

Tento dil odstartuje Martin Müller s celoodpruženým kolem GIANT TALON E+ 2. Dle písmene „E” je jasné, že se bude jednat o elektrokolo. Kam s ním Martin zavítá a jak ho prověří? Po menší přestávce zapříčiněné reportážemi z Tour de France pokračuje náš miniseriál o elektrokolech dalším dílem. Tentokrát vám Tereza ukáže, jak si nastavit elektrokolo, co se musí všechno udělat, než se vyjede, a jak se kolo ovládá. A dotkneme se i přepravy.

Vašek jezdil posledních dvacet let především na různých koloběžkách a po delší době otestuje loňskou novinku české firmy YEDOO. Ta přišla s novou ocelovou řadou „STEEL” a Vašek si vzal do parády největší model S2620. Po celou dobu testu mu pršelo. Zvolá opět slavnou větu z Obecné školy: „Kde jsou moje blatníky?

Protože je léto v plném proudu, přináší vám František Fiala další tip na výlet. Tentokrát se vydal na Vysočinu. A na ní se nachází kouzelná přehrada Vír. Můžete se tedy těšit, kudy vás František provede a jaká místa k zastavení vám doporučí.

Nezapomeňte: Tento víkend končí i naše Výzva s Tomášem Bobkem o dětský vozík za kolo Thule Chariot Lite.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, rady, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník, anebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a fundovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy do okolí.