Cyklosalon 2: Bikefitting s Terezou a test celoodpruženého elektrokola

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. 25minutový pořad Cyklosalon poběží v sobotu 27. března v 9.50 na Primě a v repríze 28. března ve 12.35 na Prima COOL.

Těšíte se na kolo? Pak si teorii i praxi nastudujte u druhého dílu pořadu Cyklosalon. Rozhodně se u něj nebudete nudit. Naopak. Pořad „odšpuntuje“ kaskadér a motorkář Pepa Sršeň, který provětrá celoodpružené elektro. Podíváme se, jak si nastavit správný posez na kole, tzn. bikefitting. Naše moderátorka Tereza Tobiášová předvede a na vlastní kůži ozkouší stylovou cyklistickou romantiku a Vašek Liška se podívá a na vlastní ruce zkusí, jak se vyrábí kolo. Určitě vás nemine ani soutěž a připomeneme vám Výzvu s Jirkou Ježkem.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí