Cyklosalon 3: Test městské legendy, výzva k soutěži a jak správně umýt kolo

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 3. dubna v 9.00 na Primě a v repríze 4. dubna v 11.55 na Prima COOL.

Těšíte se na kolo? Pak si teorii i praxi nastudujte u dalšího dílu pořadu Cyklosalon. Počasí venku už je přesně takové, jaké cyklisté milují, takže není čas ztrácet čas. Mrkněte se na highlighty tohoto týdne a vydejte se – na kolo! Kam jinam?

Dílem bude poprvé provázet garant pořadu František Fiala, který nejprve uvede Vaška a jeho test městské skládací legendy BROMPTON. Poté Tereza ukáže Františkovi různé možnosti mytí kola. Martin prožene sněhem horské elektrokolo Specialized Turbo Levo SL a představíme si trasu cyklistického svátku na našem území tohoto roku – L’Etape Czech Republic.

A pozor – stále tu pro vás máme Výzvu s Jirkou Ježkem, ve které můžete vyhrát tréninkový program Boot Camp. Tak abyste náhodou nezapomněli…

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí.