Cyklosalon 8: Test oblíbeného gravelu, rozcvička před vyjížďkou a cesta z města

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 8. května v 8.30 na Primě a v repríze 9. května v 10.45 na Prima COOL.

Kdo letos ještě nebyl na kole – jako by nebyl. Cyklostezky i bike tratě jsou plné vyznavačů dvoustopé zábavy, a vy mezi nimi chybíte? Pokud nevíte, kde začít, máme pro vás tipy. Ale ty máme i pro ortodoxní bikery, kteří letos mají v pedálech již pěknou dávku kilometrů. Kde začneme?

V prvním testu vám Martin představí čím dál tím oblíbenější gravel – tedy kolo na silnici a do lehkého terénu. Nyní to bude karbonový KELLYS SOOT 90. Terez se naučí cviky před vyjížďkou a po ní od pohybového specialisty a, mimochodem, několikanásobného mistra světa v koloběhu Michala Kulky. Kačka provětrá nejvyšší řadu dámského horského elektrokola E-GUERA 11.6 od českého výrobce CRUSSIS.

V závěrečné reportáži vám Vašek ukáže, jaké to je prchnout na den a noc od rodiny. Projede se Máchovým krajem a přespí na autě ve stanu THULE TEPUI.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí.