Cyklosalon na Primě: Exkluzivní test, výběr nového kola či exkurze do továrny na kola

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Další řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží 9. dubna v 7.25 na Primě a ve středu 13. dubna ve 23.10 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

I dnes začneme něčím exkluzivním, protože test Rotwildu R.E375 tím rozhodně je. Pořádně nadupané enduro, krásné traily a Muldix v sedle jsou zárukou dobré podívané. Potvrdí se německá kvalita, nebo tu Martin přece jen najde nějaké ty mouchy?

S novou sezónou přichází i velké rozhodování. Jezdit na svém starém kole, nebo si udělat radost a pořídit si nové? A jaké otázky si položit, abychom nesáhli vedle a vybrali to pravé? To pro vás zjistil Vašek od specialistů z Koloshopu.

V Cyklosalonu myslíme i na ty nejmenší cyklisty, tedy na ty, kteří se ještě vozí. A proto se Terez rozhodla otestovat vozík Thule Courier, který je novinkou na trhu a nabízí i možnost přepravy něčeho nebo někoho jiného než vaší malé ratolesti. Jaké využití nabízí a je „all in one“ opravdu tak funkční?

Jak vypadá prodejna kol, si umíme všichni představit, ale co taková továrna na kola? A co teprve ta, která patří mezi ty největší ve střední Evropě? Co vše se odehrává za zavřenými dveřmi a jaké kroky jsou potřeba, než se dostane kolo k zákazníkovi, zjistil Vašek během návštěvy v továrně Bike Fun International.

Cyklistická sezóna 2022 nabírá na obrátkách a díky pořadu Cyklosalon.TV se máte určitě na co těšit! Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezoně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.