Cyklosalon na Primě: Stylově na kole, výběr kola pro dítě, Specialized VADO na výletě

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Další řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží 14. května v 7.35 na Primě a ve středu 18. května ve 23.05 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

Máj je v plném proudu – kolem nás vše rozkvétá, láká ven a CYKLOSALON.TV nepřestává chrlit další testy a tipy. Jedeme!

Děti rostou jak z vody a vy jste si ještě třeba v únoru říkali, že vaše ratolest letos z odrážedla na kolo nepřesedlá. A ejhle, přišlo jaro, dítko vyrostlo o několik centimetrů a chce na kolo. Vašek Liška v první reportáži představí kolo ŠKODA KID – kolo skoro pro nejmenší.

To zase když se někam vydá naše Terez Tobiášová, tak dbá na to, jak bude vypadat. Ve své reportáži vám ukáže, jak se na kolo obléci. A protože se pokaždé musí smát, když se její manžel souká do elastických oblečků, což jí nepřipadá úplně lichotivé, vyptala se, co se dá nosit na kolo, aby to bylo funkční a zároveň elegantní. A ne tolik stahovací.

Fanoušci Martina Müllera, alias Muldixe, zbystřete. Martin nepřijel na bílém koni, je přece květen, ale na multifunčním elektru od Spešlu. Jedná se o SPECIALIZED VADO a Martin se představí v netradiční roli pantáty ze severu, který jede pro brambory. Určitě si ho nenechte ujít.

V poslední reportáži si Kačka Polívková povídala s naší nejúspěšnější jezdkyní na horských kolech Jitkou Čábelickou. „Na čem jezdím” se stává oblíbenou rubrikou a Kačka si pro Jitku připravila dokonce i menší challenge.

V tomto díle vám navíc připomeneme, že máte posledních několik dní na to, zapojit se do Výzvy s Romanem Šebrlem o startovné na L’Etape. Zasoutěžíme si o zajímavé ceny. A celým pořadem provede již zmiňovaný Martin Müller.

Cyklistická sezóna 2022 nabírá na obrátkách a díky pořadu Cyklosalon.tv se máte určitě na co těšit! Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezoně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.