Cyklosalon: Reportáže z FOR Bikes, odborný pohled na elektrokola a kolo pro malého závoďáka

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Další řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží 16. dubna v 7.20 na Primě a ve středu 20. dubna ve 23.10 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

Velikonoce jsou tu a s nimi i Bílá sobota, a to neznamená nic jiného, než že je beránek v troubě, nádivka snědená a v televizi čtvrtý díl pořadu Cyklosalon. Pojďme se na něj podívat.

Máme pro vás totiž speciální díl, který bude plný novinek a zajímavostí, protože hned dvě reportáže budou věnované veletrhu For Bikes. Tam si udělali výlet Vašek s Františkem. Jaké jsou trendy ve světě cyklistiky? Co dalšího kromě populárních elektrokol tam kluci objevili? 

Karamboly k cyklistice patří, odřeniny se zahojí, zlomená kost sroste, ale hlavu, tu je potřeba pořádně chránit. V minulém díle jsme se zaměřili na to, jak vybrat správné kolo. Tentokrát se podíváme na to, jak vybrat správnou helmu. V čem se liší přilba na traily, silnici nebo na sjezdy? A jak poznáte, že vám sedí? S tím vám poradí odborníci z MET, které pro vás vyzpovídal Vašek. 

Pokud ještě nevíte, jaké kolo pořídit vašemu malému závoďákovi třeba ke Dni dětí, tak právě pro vás je určena následující reportáž, ve které Terez společně s našim malým jezdcem otestovala Savu Barn 4.4. Co se Jiříkovi na kole líbilo a doporučil by ho svým spolužákům?

To a mnohem víc… Tak se těšte, už v sobotu šlápneme společně do pedálů. Celým pořadem provede Terez.

Cyklistická sezóna 2022 nabírá na obrátkách a díky pořadu Cyklosalon.TV se máte určitě na co těšit! Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezoně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.