Cyklosalon: Rozloučení s Tour de France, test legendárního hardtailu a komu se zamlouvá KTM SCARP ELITE

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Cyklosalon poběží 23. července v 8.25 na Primě a ve středu 27. července ve 23.35 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté!

Tento víkend končí Tour de France, svátek cyklistiky, který poslední tři týdny naplňoval zážitky a příběhy diváky po celém světě! Ale k tomu jsou ještě prázdniny a plno lidí vyjíždí nejen tréninkově či závodně, ale hlavně rekreačně. Po silnici, nebo do lesa? Další díl CYKLOSALONU je tady a tentokrát to bude více o tom terénu.

První test udělá určitě radost těm, kteří na kole jezdí občasně a nepotřebují raketu na létání po lese. Ondra Štangler dostal za úkol otestovat hardtaila od jedné z nejstarších značek světa, která byla založena již v roce 1899. FUJI NEVADA 1.7 je horák s cenovkou pod dvacet tisíc a nabízí osazení americkým Sramem i japonským Shimanem.

V tomto díle dáváme větší prostor kolům, a tak bezpečnostně-servisní okénko vynecháme a vrhneme se rovnou na test druhého kola. Martin Müller si osedlal celoodpružené kolo od rakouského výrobce kol a motorek model KTM SCARP ELITE. Cenově je kdesi na hraně mezi drahým a „levným” kolem do terénu. Jak se mu SCARP zamlouvá? A v čem odmlouvá? V čem vyhovuje a v čem by to chtělo ještě poladit? Inženýr Martin poradí nejen rakouským inženýrům, ale i těm, kteří uvažují o pořízení kola do lesa a do terénu.

Když uýž jsme u našich jižních sousedů, tak u nich zůstaneme i v poslední reportáži, kdy Kačka Polívková představí svůj výlet kolem Achensee. Toto největší tyrolské jezero s maximální hloubkou 133 m leží v nadmořské výšce 929 m a láká k rodinnému vyžití. Co vše můžete zažít na 13 km dlouhém výletu, to Kačka ukáže do roztrhání těla. Do slova a do písmene! Kačka totiž nechce doporučit něco, co sama nevyzkouší. Takže se máte na co těšit!

Samozřejmě v tomto díle nemůže chybět ani soutěž o zajímavé ceny s pekelně těžkou otázkou, na kterou se dlouho hledá odpověď. A také připomínka Výzvy s Martinou Sáblíkovou, v níž usilujete o dětský vozík za kolo THULE CHARIOT LITE.

Cyklistická sezóna 2022 nabírá na obrátkách a díky pořadu Cyklosalon.tv se máte určitě na co těšit! Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezóně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.