FTV Prima uvádí nový pořad Cyklosalon: Test horského kola s Michalem, odzimování kola a vytuněná koloběžka

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. 25minutový pořad Cyklosalon poběží od soboty 20. března v 8.55 na Primě a v repríze od 21. března v 11.30 na Prima COOL.

V prvním díle uvidíte zkušeného bikera Martina Müllera, který otestuje horské kolo. Moderátorka Tereza Tobiášová se poptá, co vše je potřeba, než po zimě vytáhnete kolo a odfrčíte s ním nahánět první jarní kilometry. Vytuněnou koloběžku pro dospělé prověří herec a koloběžkář Vašek Liška. Zasoutěžíte si a v neposlední řadě vám představíme naši měsíční Výzvu – a nebudeme na to sami, pomůže nám host prvního dílu, sporťák Jirka Ježek.

Týdeník ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale také vybavení pro cyklistiku, zdravého životního stylu – zkrátka všeho, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí.

Těšte se: Dalšími průvodci pořadem budou např. Václav Liška a Pepa Sršeň, garantem kvality obsahu je František Fiala. Diváci se mohou těšit na skvělé tipy a rady profíků, kteří cyklistikou žijí, ale i na hosty milující cyklistiku, profíky a víkendové jezdce.