Golfový rok 2021 se ponese ve znamení inovací

Golf patří mezi sporty, který se u Čechů těší čím dál tím větší oblibě. Zvýšený zájem sebou přináší nejen poptávku po dalších hřištích, ale také po inovacích. Tento trend se stal výzvou pro společnost TeeTime SE, která se zabývá vývojem a provozováním golfových systémů. Do nové sezóny 2021 přináší inovace, které zpříjemní život jak hráčům tohoto sportu gentlemanů, tak i samotným hřištím.

Společnost TeeTime SE si během dvaceti let, kdy působí na trhu, získala oblibu u více než 63 tisíc uživatelů v České republice i zahraničí, kterým umožňuje rychlou a snadnou rezervaci hřišť a nákup hracích časů za zvýhodněné ceny. Stojí na pevných základech dlouholeté tradice, zároveň však jde se svými vizemi kupředu a drží krok se stále se vyvíjejícími moderními technologiemi. Proto v roce 2021 připravila pro své uživatele i partnery řadu novinek, které jim usnadní a zpříjemní život v golfovém světě.

Nový business model nabízí nový přístup pro golfová hřiště

Jan Loužecký

Loňský rok přinesl do našich životů řadu změn. Dopad pandemie onemocnění Covid-19 se dotkla také golfového sportu, kdy kvůli restrikcím nebylo možné hrát. V návaznosti na tuto situaci, která se může v letošním roce opakovat, se společnost TeeTime SE rozhodla pro nový obchodní model, založený na zrušení paušálu za licenční poplatky OPS TeeTime a nastavení konceptu, jehož základním stavebním kamenem je win-win vztah. „Nabízíme hřištím obchodní spojenectví a partnerství, které vychází z myšlenky podílet se na úspěchu hřiště, k němuž chceme aktivně přispět a zasloužit si tak svou odměnu. Na druhou stranu ale budeme participovat i na případné ztrátě, pokud hřiště bude muset například z důvodu státních restrikcí zavřít či omezit provoz. Dojde-li k uzavření a nebude se tedy moci hrát, nemá hřiště příjem a v takovém případě nemůže mít příjem ani TeeTime,“ vysvětluje princip kapitán týmu  Jan Loužecký ml. Hřiště tedy nově nebudou platit za využívání softwaru, takže nemusí investovat žádné finanční prostředky předem. Odměna pro TeeTime SE bude generována na základě příchozích hráčů skrze rezervaci na webu či v mobilní aplikaci TeeTime.

Novinky v aplikaci umožní členům České golfové federace mít svou členskou kartu v mobilu

Fenoménem 21. století je přechod do online světa, který poskytuje širokou škálu možností, čímž uživatelům zjednodušuje život v mnoha ohledech. A jelikož pokrok a moderní technologie kráčí kupředu, společnost TeeTime SE na tyto změny pružně reaguje a chystá v průběhu února a března letošního roku zbrusu novou verzi své aplikace. Její součástí se nově stane i elektronická členská karta České golfové federace, kterou budou moci členové využívat místo dosavadní plastové karty. Díky tomu lze najít vše podstatné přehledně na jednom místě v chytrém telefonu – v jedné mobilní aplikaci si mohou hráči pohodlně rezervovat hru a zároveň využívat benefity elektronické členské karty ČGF. „Základními funkcemi EČK budou přehled platných členství a zobrazení QR či čárového kódu ke každému členství, jež bude obsahovat stejné informace jako dosavadní magnetický proužek. Nechybí ani HCP historie dle metodiky WHS a další,“ vyjmenovává výhody nového online systému Jan Loužecký ml.. Po aktualizaci na novou verzi se všem stávajícím uživatelům mobilní aplikace TeeTime SE zobrazí elektronická členská karta ČGF automaticky, pro nové uživatele aplikace bude EČK k dispozici po instalaci a registraci, při níž se napojí na své registrační číslo ČGF.

Nasbírané TeeCoiny přinesou hráčům řadu benefitů

Hráči využívající nákupy fee s platbou předem se mohou rovněž zapojit do věrnostního programu, při kterém budou získávat odměnu v podobě TeeCoinů. Při každém takovém nákupu jim na jejich účtu naskočí částka v poměru 100 Kč = 1 TeeCoin. Za nasbírané TeeCoiny si potom mohou pořídit zajímavou odměnu, která bude ohodnocena příslušným počtem TeeCoinů, vycházejícím z ceny a pořizovací hodnoty vybrané odměny. „Hráči budou moci získat například hrací fee od zapojených hřišť, slevy na ubytování nebo nákup golfových pobytových balíčků, golfové vybavení, míčky či rukavice, ale také například soudek Plzeňského prazdroje, pravé Champagne, let vrtulníkem a slevu na něj či další předměty a hodnotné ceny od hřišť a našich marketingových partnerů,“ vypočítává Jan Loužecký ml. benefity, které mohou hráči v rámci věrnostního programu získat. 

Komunitní golf = větší radost z golfu! 

Komunitní prostředí ke golfu patří. A proto jsme od nové sezóny doplnili mobilní aplikaci a webový portál TeeTime o novou funkcionalitu komunitní golf, která umožňuje např. vytvoření komunity z vašich přátel, pozvání na přátelskou rundu a sdílení dosažených úspěchů.

Chystá se unikátní podcast o golfu: CZECHgolfcast bude plný aktualit a zajímavých hostů

Další novinkou, která jistě potěší všechny milovníky golfu, je připravovaný CZECHgolfcast. Jedná se o první projekt svého druhu – český podcast zaměřený na golf, který bude pravidelně přinášet novinky z oblasti golfu, rozhovory se známými osobnostmi i aktuality. Diváci jej budou moci sledovat jako video prostřednictvím platformy YouTube, anebo si jej pustit v audio podobě – třeba v autě po cestě na golfové hřiště…

Společnost TeeTime SE má za sebou více než dvacet let zkušeností, které ji dovedly až k pozici lídra ve vývoji a provozování golfových systémů. Její historie se začala psát již v roce 2000, kdy společnost založil Jan Loužecký sr