HŘEJE MĚ POHYB: Sportovně charitativní akce na podporu Ukrajiny

Zveme vás na sportovně-charitativní akci na podporu Ukrajiny. Během celého dne se můžete zapojit do štafetového běhu, během kterého se pokusíme doběhnout na ovále do Kyjeva. Věk běžců není omezen, takže svými (kilo)metry může přispět celá rodina. 

Na své si přijdou i neběžci všech věkových kategorií, kteří si budou moci užít bohatého doprovodného sportovního programu. 

Startovné je ZDARMA. Zaregistrujte se na tomto odkazu → bit.ly/HrejeMePohyb, ať máte své místo jisté. Pokud to k nám máte daleko a rádi byste se svými (kilo)metry zapojili, můžete se přidat do události na Strava → strava.com/clubs/1032606/group_events

Hlavní sportovní událostí celého dne bude štafetový běh, během kterého se pokusíme doběhnou na ovále do Kyjeva. Do štafety se můžete zapojit i vy, stačí kliknout SEM a zaregistrovat sebe, nebo svůj tým. Věk běžců není omezen, takže zapojit se může celá rodina. 

Pokud chcete podpořit sbírku Člověka v tísni, jejíž celý výtěžek půjde na pomoc a podporu lidem na Ukrajině, můžete využít platbu pomocí QR kódu.

Věděli jste, že roční spotřeba plynu dováženého z Ruska činí v ČR 8,7 mld. m3? Přibližně čtvrtina z toho je využita na vytápění domácností a budov. Pokud by si všichni, kteří topí plynem snížili teplotu o 1 °C, poslali bychom do Ruska o 1,3 mld. Kč za rok méně. A to už stojí za zvážení, co říkáte? 

Propojovací hashtag: #HrejeMePohyb