IAF Streetfighter má vítěze. Mezi nejlepší MMA bojovníky patří Matěj Daněk, David Zoula a Steven Krt

V pátek, 25.září si nejtalentovanější amatérští MMA bojovníci změřili své síly ve finálním turnaji IAF Streetfighter. Zápasy proběhly v garážových prostorách OC Šestky. Nejúspěšnějšími fightery se letos stali Matěj Daněk, David Zoula a Steven Krt. Vítězové vyhráli zaplacený čtrnáctidenní kemp v American Top Teamu v Záhřebu a možnost zápasit na velkém turnaji IAF v příštím roce.  

“Naším cílem bylo představit amatérské MMA širší veřejnosti a ukázat jim kouzlo tohoto sportu. Domnívám se, že přesně to se nám podařilo – dostali jsme přes 300 přihlášek od talentovaných zápasníků, mnoho diváků nás přišlo podpořit i naživo a zápasy se vysílaly v přímém přenosu na O2 TV Sport. Atmosféra byla skvělá a velké díky patří i OC Šestce za zprostředkování prostor.” dodal zakladatel IAF Petr Ondruš 

Jedenáct pravidelných večerů patřilo v OC Šestce amatérským nadšencům MMA. Šanci ukázat, kdo je nejlepší, mělo 32 bojovníků ve třech váhových kategoriích – do 70 kg, do 85 kg a nad 85 kgPřímý přenos byl zároveň vysílaný ve 20:00 na O2 TV Sport. Návštěvníci OC Šestky si show užili a turnaje měly pozitivní ohlas. Zápasy navštívily i známé tváře, mezi které patřily hvězda MMA Makmud „Mach“ Muradov nebo zpěvák Daniel Landa

“Jsme rádi, že IAF Streetfighter si pro své zápasy zvolili právě OC Šestku. Byla to zajímavá a napínavá podívaná a všichni jsme si těchto jedenáct týdnů užili. Pro nás to byla i výzva, protože šlo o trochu jiný typ akce, než pro naše zákazníky organizujeme obvykle.“ prozradila ředitelka centra Michaela Němcová.  

Obchodní centrum Šestka poskytuje návštěvníkům široké spektrum služeb a zázemí pro pohodlné nakupování i škálu volnočasových aktivit. Modernizované centrum v Praze 6 nabízí přes 90 obchodů a v roce 2021 plánuje otevřít nové možnosti sportovních a zábavných aktivit pro veřejnost.