Jaro je tady a s ním i další díly pořadu pro milovníky pohybu na čerstvém vzduchu

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Další řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží od soboty 26. března ráno na Primě, následně pak každou středu ve 23.30 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

Pokud nám to pandemická situace dovolí, představíme vám tipy na výlety z okolních států jako je Polsko, Rakousko, Itálie, Chorvatsko, Německo.

Také si vezme do parády kola v rámci dlouhodobých testů, tedy najedeme s nimi několik stovek až tisíce kilometrů v rámci 3-4 měsíců a ukážeme, jak se nové kolo „změnilo“ od původní „funglovky“.

Samozřejmostí budou klasické testy kol, koloběžek, odrážedel, dětských kol, speciálních kočárků a nově zařadíme testy handbiků. Rovněž nebudeme chybět na největších světových závodech a na nejvýznamnějších cyklistických akcí v rámci ČR. Jelikož opakování je matka moudrosti, budeme pro diváky přinášet servisní rady, tipy, triky a otevřeme témata, která jsme v loňské sezóně nestihli.

Důraz budeme klást i na bezpečnost. Budeme radit ve věcech základních: jaká je správná velikost kola, koloběžky, jaké mít s sebou vybavení na vyjížďku, jak jezdit v terénu, jak se pohybovat po silnicích nebo chodnících, jak učit děti jezdit, škola koloběhu i pro dospělé, důležitost helmy ( brýlí a rukavic ), co zkontrolovat před každou  jízdou, co na kole rozhodně nedělat, proč nepít alkohol, když jedu na kole, jaká je bezpečnost kolo – auto,  jak správně používat elektrokolo – terén, silnice.

A samozřejmě máme další výzvy se známými osobnostmi, ve kterých si můžete vyjezdit hodnotnou a zajímavou cenu.

Cyklistická sezóna 2022 nabírá na obrátkách a díky pořadu Cyklosalon.TV se máte určitě na co těšit! Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezoně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.

Těšit se můžete na známé tváře, které Vás provázeli rokem minulým a na speciální hosty v naší nové rubrice „Na čem jezdím“, kde se Vám představí např. Richard „Gaspi“ Gasperotti, Jitka Čábelická, Jan Škarnicl, Jirka Ježek a mnoho dalších.