Klub Manchester City oznamuje nové globální partnerství se společností Midea

Omar Berrada, provozní ředitel klubu Manchester City, přivítal společnost Midea v rodině City a řekl: „Při vstupu do druhé poloviny sezony jsme velmi rádi, že jsme se spojili s tak přední značkou, jako je Midea, která na nás udělala dojem svými výsledky a ambicemi. Spojení s organizacemi, které sdílejí podobnou filozofii a přístup k inovacím, je pro nás důležité a jsme nadšeni, že došlo k uzavření tohoto partnerství“.

Společnost Midea bude v nadcházejících měsících zviditelněna na stadionu Etihad v klíčových zápasech prostřednictvím integrovaného brandingu a aktivit. Gigant v oblasti domácích spotřebičů také plánuje vyvinout inovativní digitální kampaň pro zbytek sezony 2019/2020.

Brando Brandstaeter, ředitel pro značku a komunikaci divize mezinárodního obchodu společnosti Midea, uvedl: „Midea je pravděpodobně jednou z největších společností, jejichž působení si mnoho spotřebitelů na celém světě právě začalo uvědomovat, a s pomocí klubu City se snažíme učinit velký krok vpřed. Midea je obrovská, nabízíme jeden z nejkomplexnějších sortimentů na světě v oboru domácích spotřebičů. Správného partnera jsme hledali po dobu 2 let a jsme rádi, že jsme našli perfektní shodu s klubem Manchester City, organizací, která sdílí naši filozofii v tom, že usiluje o maximální spokojenost svých příznivců. Ve společnosti Midea věříme v poskytování překvapivě přátelských řešení s přístupem zaměřeným na zákazníka a řešení problémů, zatímco klub City nabízí svým globálním fanouškům více než jen 90 minut atraktivního fotbalu na hřišti. Sdílíme stejné hodnoty nejen ve snaze o vítězství, ale o smysluplné vítězství. Jsme si jisti, že synergie mezi oběma značkami nás dovede na zcela novou úroveň“.

O fotbalovém klubu Manchester City

Manchester City FC je anglický klub fotbalové Premier League, který byl původně založen v roce 1880 jako St Mark’s West Gorton. Klub oficiálně přijal název Manchester City FC v roce 1894 a od té doby vyhrál evropský Pohár vítězů pohárů, šest anglických titulů včetně čtyř v Premier League (2012, 2014, 2018, 2019) a šest klubových pohárů FA. Manchester City FC je jedním z osmi klubů, které tvoří City Football Group, a mezi sesterské kluby patří New York City FC a Melbourne City FC.