Kolo do lesa i do města, odzimování kola, test koloběžky a rozhovor s cyklistickou legendou. Cyklosalon je zpět

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Další řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží 2. dubna v 7.20 na Primě a ve středu 6. dubna ve 23.20 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

Jaro je neoddiskutovatelně tu a s ním i druhý díl pořadu CYKLOSALON.TV. A protože po dlouhé zimě to láká na kolo nejen ambiciózní sportovce, ale i rekreační jezdce, představí vám Kačka Polívková kolo, které je do lesa i do města a nese název Specialized Tero 3.0. Opravdu je tenhle bike takový obojživelník? A co vše umí aplikace k němu připojená?

Odzimováním údržba kola teprve začíná. A proto se i tentokrát společně podíváme do dílny Kolofixu, kde si řekneme, jak se starat o vidlici nebo tlumič. Mazat či nemazat? Čím a jak? To zjistí Terka Tobiášová.

Nebyl by to správný CYKLOSALON, kdyby náš Vašek Liška neotestoval aspoň jednu koloběžku. Tentokrát se s ním projedeme na modelu Swifty One, který nabízí nejen unikátní design, ale i řadu praktických vychytávek. Třeba to, že je skládací! Lze ale skloubit styl s dobrými jízdními vlastnostmi? A kolik váží?

Nakonec si Martin Müller popovídá s jednou cyklistickou legendou. 3x Red Bull Rampage nebo rychlostní rekord. Už víte? Hostem Cyklosalonu bude Richard Gasperotti. Kluci proberou nejen jeho kariéru, ale také se dozvíte, na čem Gaspi jezdí.

Celým pořadem vás provede František Fiala.

Cyklistická sezóna 2022 nabírá na obrátkách a díky pořadu Cyklosalon.TV se máte určitě na co těšit! Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezoně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.