LFA převzala vozy od Louda Auto+, jezdit s nimi budou i zástupci Bohemky

Šest nových vozů pro klubové účely dnes od LFA převzali zástupci fotbalové klubu Bohemians Praha 1905. Stali se tak dalším z 18 klubů FORTUNA:LIGY, který využil nově uzavřené partnerství Ligové fotbalové asociace s autobazary Louda Auto+.

 „Všech 18 prvoligových klubů FORTUNA:LIGY od nás postupně dostane zapůjčeny automobily značky Škoda, Hyundai a Ford,“ oznámil Pavel Louda, majitel společnosti Louda Auto. Jedná se podle něj o strategické partnerství s víceletou perspektivou, která zajistí fotbalovým klubům maximální mobilitu. 

Nového partnera vítáme s otevřenou náručí. V této těžké době Louda Auto nabízí kompletní servis. Jeho vozy budou sloužit jak managementu, tak samotným hráčům,“ uvedl ředitel Bohemians Darek Jakubowicz.

Transporty jsou u nás na denním pořádku. Proto potřebujeme partnera, který se o nás v tomto směru postará se vším všudy. Právě takového LFA našla ve společnosti Louda Auto,“ myslí si sportovní ředitel Miroslav Držmíšek.

Společnost Louda Auto, největší dealer nových vozů Škoda, zastupující dalších 10 značek automobilů a současně prodejce zánovních ojetých vozů pod značkou Louda Auto+, se od ledna 2021 stává oficiálním partnerem Ligové fotbalové asociace (LFA).

Je to poprvé v české historii, kdy se český prodejce aut stává partnerem nejvyšší fotbalové ligy. Ta již v minulosti uzavřela partnerství například s největší středoevropským autobazarem nebo s velkým importérem nových aut.

Partnerství s ligovým fotbalem marketingově využijeme především pro zviditelnění našich pěti prodejen Louda Auto+, které obchodují se zánovními i ojetými vozy a poskytují zákazníkům řadu unikátních plusů, ať už v oblasti garancí nebo financování,“ připomněl ředitel prodeje ojetých vozů Louda Auto+ Robert Imling.

Vozy budou fotbalovým klubům vyměněny za nové vždy po půl roce, jako zánovní pak budou s plnou zárukou nabídnuty veřejnosti prostřednictvím sítě autobazarů Auto Louda+. Ty sídlí v Praze, Poděbradech, Pardubicích, Svitavách a Teplicích, a to v sousedství prodejen nových vozů Louda Auto.

Foto: Bohemians Praha 1905