Lucie Kotlárová boří internet: Váží 262 kilo a touží po zápase s mužem. Vyzvala i Vémolu

Novodobí sportovci už nemusí nutně mít špičkovou fyzičku a svaly, Český internet zasáhla nová vlna bizáru, které vévodí 262kilová Lucie Kotlárová. Kdo je tato osoba zač a proč vyzývá samé mužské zápasníky?

Nepracující máma původem z Písku se už nemohla dívat na to, jakým způsobem zde vyhlášený „Kotlárobijec“ Karlos Benda mlátí její bratrance. Proto opustila pohodlí domácího krbu a začala tvrdě dřít, aby vrátila rodinnému jménu jeho čest.

Myslíte si, že když jsem žena, tak budu zticha? Já mám za sebou deset let capoeiry a když chci, hýbu se jako srnka,“ uvedla Lucka i navzdory své ohromné stavbě těla, kterou nedokáže zdokumentovat pomalu žádná váha. Momentálně se bavíme o 262 kilogramech, za což by se nemusel stydět kdejaký sumó zápasník, natož pak ještě žena.

„Karlos Benda už dlouho ponižoval naši rodinu, a pokud si myslí, že mu to bude beztrestně procházet, tak se šeredně plete. Možná jsem lehce tlustší, ale pořád jsem ohromně silná a mám obrovské zkušenosti, které se nezapřou. Hodně si na něj věřím!“ řekla Lucka, která každým dalším slovem jenom prohlubovala tu pomyslnou laťku bizáru. Přesto je o svých kvalitách očividně přesvědčena, což podporuje celou řadou videí, jež pravidelně sdílí na své sociální sítě. www.instagram.com/reel/lucka


Žádný osobní trenér není potřeba. Lucie se připravuje svépomocí, asistuje jí maximálně tak její manžel, který si doma prý nedovolí ani otevřít pusu, aby ji náhodou nenaštval. Až takový respekt tato 262kilová bojovnice budí. A to mimo jiné poznal i Karlos Benda, který po zhlédnutí tréninkových videí vzal zpátečku.

„Benda se mě bojí. To mi bylo hned jasný, že to není žádný chlap. Dovoluje si jenom na slabší a nemocné. A neumí vyhrát férově, což ukázal v duelu s Jardou… No, když se mě jeden Karlos bojí, tak doufám, že ten druhý nebude,“ prohlásila pro super.cz odhodlaná bojovnice, která tím pochopitelně cílila na slavného Terminátora Vémolu.

Ale proč zrovna jeho? „Protože má nějaké zkušenosti, kterými se mi může trochu rovnat. A já věřím tomu, že ho se svou vahou převálcuju. Cikáni v Písku mě nebyli schopni povalit na zem, a to byli jinačí střelci. Vémola mě na zem také nedostane,“ sdělila Kotlárová, která je nyní nedílnou součástí organizace RedFace a její „nadpřirozené“ schopnosti budou k vidění již 6. dubna v pražské UNYP areně.

Pakliže těmto slovům podobně jako my nemůžete uvěřit, v síti ticketportal je stále několik volných lístků, které vám umožní Lucii a jejích deset let zkušeností capoeiry vidět naživo. Vedle ní se diváci mohou těšit i na údajného milence Shopaholic Adél Petra Kunštára, který se v kleci střetne s Janem Kulasem a po zápase plánuje Adélku požádat o ruku.

Vrchol večera obstará fanoušky milovaný známý francouzský komik Jean-Claude Mémort, kterému bude čelit český influencer Freescoot.