Nejvyšší budovu světa rozzářil nový seriál Arcane

Nejvyšší budova světa, dubajská Burdž Chalífa, se na chvíli stala největší obrazovkou světa. Stavbu na tři minuty rozzářil trailer na nový seriál Arcane, který budou moci diváci poprvé zhlédnout již tuto neděli 7. listopadu na Netflixu. Trailer se promítal po celé výšce 160patrové budovy, která činí 828 metrů.,

Video je k vidění zde: https://www.youtube.com/LeagueofLegends

Seriál Arcane ze světa populární hry League of Legends vypráví o křehké rovnováze mezi dvěma městy – bohatým Piltoverem a chmurným Zaunem. Ta jsou známá napříč světem Runeterra jako „města pokroku“ a mnoho brilantních mozků je nazývá svým domovem. Vytvoření hextechu, tedy způsobu, jakým může člověk ovládat magii, tuto křehkou rovnováhu ohrožuje. Arcane vypráví příběhy šampionů League of Legends a celá série je vytvořena tak, aby fanoušky vtáhla do komplexního světa plného morálních dilemat, dechberoucí animace a napínavého vyprávění.

Show spojená s premiérou bude středem celosvětové oslavy hráčů a fanoušků League of Legends a spojí se s mistrovstvím světa v této hře. V loňském roce mistrovství sledovalo téměř 50 milionů diváků.