Skládací elektrokolo, dooring, nejlevnější horský hardtail a další zajímavosti v Cyklosalonu na Primě

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 7. srpna v 9.45 na Primě a v repríze 8. srpna v 11.45 na Prima COOL. Léto je v plném proudu, lidé užívají dovolených a krásných dní a CYKLOSALON.TV přináší premiérové reportáže, tipy a rady. Nepropásněte je, protože jen díky nim si budete moci užívat léto v pohodě, v sedle, a hlavně bez zbytečných karambolů.

Vyslyšeli jsme žádosti diváků, abychom testovali i cenově dostupnější kola. A hned v první reportáži vám garant celého pořadu František Fiala představí skládací elektrokolo MTF FOLD 2.2. Kam se s ním dá dojet, když si můžete vybrat i ze dvou baterií? Jakou má nosnost? Jak jezdí? A je skládačka opravdu takovým fenoménem, jak se na první pohled zdá?

Dooring

V našem pravidelném bezpečnostním okénku si něco řekneme o DOORINGU. Terez Tobiášová poradí řidičům, jak a kdy používat tzv. holandský úchop otevírání dveře auta. A co mají dělat cyklisté, když jedou v cyklistickém pruhu, podél kterého parkují auta.

Ptáte se nás na kola, na kterých absolvujeme Výzvy a výlety. Martin Müller tedy nelenil a otestoval horský hardtail, který sedlá na svých výletech Vašek. ŠKODA MTB. Kolo za necelých 20 tisíc. Nejlevnější kolo, jaké jsme měli v historii pořadu. Co na něj Martin řekne?

Jsou prázdniny – co jiného bychom vám tedy měli představit než výlet plný zážitků?! František nás všechny zavede do Olomouckého kraje, od zámku k zámku. Potká se s největší sekyrkou světa nebo třeba s větrným mlýnem a ochutná ochozenou kyselku.

Celým pořadem provede Martin Müller. Takže se těšte, o zábavu nebude nouze.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, rady, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník, anebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.