Test návykového elektrokola, městská specialitka a koloběžka Cobra. To vše a víc v devátém Cyklosalonu

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 15. května v 9.00 na Primě a v repríze 16. května v 11.35 na Prima COOL. Máme tu třetí květnový víkend a vše zůstává při starém, protože CYKLOSALON.TV je tu a s ním další várka testů a tipů. Nenechte si je ujít a vyrazte směr prázdniny na tom správném přibližovadle.

Cyklostezky i bike tratě jsou plné vyznavačů dvoustopé zábavy, a vy mezi nimi chybíte? Pokud nevíte, kde začít, máme pro vás tipy. Ale ty máme i pro ortodoxní bikery, kteří letos mají v pedálech již pěknou dávku kilometrů. Kde začneme?

První test bude jen pro otrlé, protože ta raketa, co sedlal Martin, je silně návyková – horské elektro SPECIALIZED LEVO 3. generace. Kdy máte nárok na garanční servis a co jím je vlastně myšleno, vám představí Terez. Kačka vyzkouší další městskou specialitku, a to semi-skládací elektrokolo TERN HSD P9. Vašek vytáhne na výlet z Prahy do Davle koloběžku ONE COBRA od CRUSSIS, který ale můžete podniknout i na svém kole – a neuděláte chybu.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí.