Třináctý Cyklosalon ukáže vykopávku, co má grády, Ferrari mezi silničkami a umění sbalit si na výlet

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 12. června v 7.55 na Primě a v repríze 13. června v 10.50 na Prima COOL. Máme tu konečně teplý červnový víkend, což znamená jediné. I nejzarytější odpůrci pohybu vytáhnou kola, protože cyklistice přejí roční období, nálada i další parametry. Nenechte si ujít tipy expertů a vyrazte směr prázdniny na tom správném přibližovadle. Spolu s CYKLOSALON.TV.

Na začátek si řekneme, že třináctka je pro plno lidí nešťastným nebo smolným číslem, tak se pojďme podívat, jak na tom bude třináctý díl pořadu CYKLOSALON.TV. Na co všechno se můžete v tomto díle těšit? Na inspiraci, napětí i zábavu. Tak se nebudeme zdržovat a startujeme.

Začneme pěkně od podlahy. František Paďour, náš hostující moderátor a bývalý profesionální cyklista, vám představí kolo, na kterém jezdí bývalý trojnásobný mistr republiky Petr Benčík. Pozor, nejedná se o žádnou vykopávku, ale o skvostnou karbonovou silničku COLNAGO C64 – Ferrari mezi silničními koly.

Ze snění se pak vrátíme na zem, protože vám Terez Tobiášová řekne, co si vše vzít na výlet, resp. co na výlet nezapomenout. Můžete totiž jet na skvělém stroji, ale když nevíte, co byste měli mít s sebou, tak za to můžete pěkně zaplatit.

Další test se bude líbit naopak těm, co lítají nebo lítat chtějí. Se svým kolem třeba. Martin Müller prověří kolo plné emocí a nepříliš známou značku WHYTE. Jejich endurové elektrokolo prověříte nejlépe na trailech a ve vzduchu. Dámy a pánové, WHYTE E-160 S V1 je tu. To vše, včetně připomínky Výzvy s Jánem Svoradou o exkluzivní výlet na Tour de France, uvidíte už brzo, tak to nepropásněte.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a fundovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy do okolí.