V Praze na Letné byl otevřen nový showroom se sportovním oblečením KINOKO

Fanoušci kvalitního a pohodlného sportovního oblečení jásají. Podprsenky, legíny či jógamatky od nové české značky Kinoko můžete od května zažít i na vlastní kůži. Kromě e-shopu byl na pražské Letné otevřen i kamenný obchod, kde si všechny kolekce a střihy můžete pohodlně vyzkoušet. Za konceptem stojí Antonín Kokeš, majitel výrobce dárkových předmětů a her Albi Česká republika a.s. a úspěšné sítě pražských pekáren Antonínovo pekařství.

Prostorný Flagship Store se nachází pár kroků od holešovického Strossmayerova náměstí. Dům postavili slavný architekt Jan Zeyer společně s výtvarníkem Mikolášem Alšem na konci 19. století. Obchod zdobí restaurované stropní malby, které propojují původní charakter interiéru s moderními prvky.

Hlavními hrdinkami mezi produkty jsou legíny, které jsou k mání ve třech materiálech a čtyřech různých střizích. Celý sortiment pak doplňují také sportovní podprsenky, šortky, trika a tílka či jógamatky.

“Kromě nákupů zde plánujeme pořádat lekce jógy a tématické přednášky. V kabinkách se zrcadlovými stěnami si zákaznice mohou samy navolit typ osvětlení, zacvičit si na žebřinách nebo se protáhnout na podlaze se speciálním gumovým povrchem a vyzkoušet si Kinoko oblečení v praxi,” vysvětluje Alžběta Václavů, ředitelka značky Kinoko.

Navštivte Kinoko na adrese: Pplk. Sochora 23, 170 00 Praha 7 nebo na www.kinoko.cz.