Aplikace ROUVY přináší skupinové předplatné

ROUVY, aplikace pro indoor cyklistiku, která umožňuje fanouškům ochutnat skutečné trasy z celého světa, aniž by opustili pohodlí domova, oznamuje významné změny v modelu předplatného. Spouští nové balíčky pro dvojice a skupiny až pěti osob. Ty jsou zajímavé nejen pro domácnosti a tréninkové partnery, ale i pro kluby a cyklistické týmy a přináší významnou úsporu.

Nové balíčky podporují poslání společnosti nabízet co nejvíce motivujících zážitků, které lze sdílet s přáteli, v týmu či klubu nebo rodinou – zkrátka, trénovat společně. Nová nabídka bude spuštěna zítra, 11. října 2023.

Díky našemu novému cenovému modelu otevíráme dveře širšímu okruhu cyklistů. Uživatelům nasloucháme, neustále inovujeme nejen virtuální prostředí a zábavní prvky, ale přinášíme i praktické změny právě typu skupinového předplatného, abychom jezdcům poskytli více možností. Každý ví, že s přáteli se jezdí lépe, jezdce tímto chceme povzbudit ke společnému tréninku. Novinka  jim přinese nejen výraznou finanční úsporu v tomto náročném období, ale právě i radost a nové zážitky z ježdění v týmu,” uvedl Petr Samek, generální ředitel ROUVY, které patří do portfolia skupiny Pale Fire Capital.

Zatímco cena měsíčního individuálního předplatného zůstává na nezměněných 399 Kč, nový balíček DUO pro dva jezdce přijde na 499 korun. Celková úspora tak oproti kombinovaným individuálním nákladům pro dva činí při přepočtu přes 37 %.

Balíček skupinového předplatného až pro 5 jezdců přijde na 799 Kč. Oproti individuální ceně pro 5 jezdců částka představuje celkovou úsporu ve výši téměř 60 %. V tomto balíčku vyjde účast jednotlivce zhruba na 160 korun měsíčně a představuje tak v porovnání s individuálním předplatným úsporu až 239 korun měsíčně. Jezdit společně s přáteli či lidmi v klubu se tak opravdu vyplatí a navíc společná jízda přináší i nové zážitky.

ROUVY je považována za první virtuální cyklistickou platformu, která nabízí balíčky skupinového předplatného až pro 5 jezdců, aniž by museli být registrováni na stejné adrese.

Více informací zde.