Cyklosalon 10: Oblečení na kolo, test horáče KTM MACINA a výzva s Jánem Svoradou

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 22. května v 8.30 na Primě a v repríze 23. května v 10.50 na Prima COOL. Máme tu třetí květnový víkend a vše zůstává při starém, protože CYKLOSALON.TV je tu a s ním další várka testů a tipů. Nenechte si je ujít a vyrazte směr prázdniny na tom správném přibližovadle.

Dvoustopá zábava válcuje všechny ostatní. Patříte mezi bajkery i vy? Nebo se raději proháníte na koloběžce krajinou, případně se snažíte naučit děti, aby si právě tento sport zamilovaly? Pak se vám budou hodit naše tipy. Kde začneme, přes jaké pointy to vezmeme a co rozhodně nesmíte podcenit?

Pravdou je, že počasí zatím moc nepřeje venkovním sportům, to ale ortodoxním milovníkům dvou kol moc nevadí. Proto dali dohromady své pravidelné tipy. Martin se toho nebojí a otestuje další horské elektro KTM MACINA TEAM 291.

Módního okénka se ujme Terez. Vysvětlí, co frčí v této sezoně, jak se na kolo obléct a o podpatcích řeč opravdu nebude. Naše nejmladší testovací jezdkyně Nora Marie prověří švýcarský vozík za kolo LEGGERO.

Nakonec Vašek uvede novou Výzvu s Panem cyklistou Jánem Svoradou, který pro vás vybral nádherný výlet mezi vinicemi jižní Moravy.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník, nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a fundovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy do okolí.