Cyklosalon 6 na Primě: Pravidelný test, výběr kola pro děti, vyhlášení nové Výzvy

Aprílové počasí se snad už konečně umoudří, a než se vydáte na první výlet sezony, mrkněte na Cyklosalon. Třeba se vám naše tipy, triky a testy budou hodit. Další díl Cyklosalonu je tady a vy po jeho zhlédnutí zjistíte, že to je přesně to, co k životu potřebujete. Rady a testy, které nejsou pro život nezbytné, ale bez nich by byl o dost chudší. Jdeme na to!

Nejprve Martin představí raketu KTM SCARP EXONIC, kterou nechtěl vrátit, a až ji uvidíte, tak se mu nebudete divit ani vteřinu.

Tereza poradí, jak vybírat kolo pro své ratolesti. V druhém testu představíme nejprve novou kolegyni, cyklistikou odkojenou Kačku Polívkovou. A ta se podělí o své dojmy z městského elektrokola SAGA od LEADER FOXU.

Nakonec vypustíme do světa novou Výzvu. Tentokrát s olympijským šampionem Jardou Kulhavým. Ten vám představí svůj oblíbený výlet v okolí Čeladné a Výzvu, ve které můžete bojovat o startovné na L’Etape Czech Republic.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 24. dubna v 8.25 na Primě a v repríze 25. dubna v 11.10 na Prima COOL.

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí