Cyklosalon: Létání na kole, produkty THULE zachrání dovolenou, brzdy a péče o ně

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Nová řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží 4. června v 7.40 na Primě a ve středu 8. června ve 23.05 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

První červnový víkend je tu – a co by to bylo za sobotu, kdyby v ní chybělo ranní cyklistické menu – CYKLOSALON.TV se svými testy, tipy a radami!

Máme za sebou Den dětí a blíží se Den otců. A pro děti i tatínky je typické to, že si rádi hrají, aby nezlobili. A náš Martin Müller je někde mezi dítětem a tatínkem – prostě klukem, co se rád baví. Létáním. Létáním na kole. Objevil nové skoky a hned na ně vzal k otestování celoodpruženou raketku WHYTE T-160.

Kdo brzdí, nevyhrává. To člověk slyší na závodech v různých odvětvích. Ale vraťme se ze závodních okruhů do civilního života, kdy je potřeba sem tam za brzdu zatáhnout. O tom, jaké druhy brzd vlastně jsou a jak se o ně starat, vám poradí František Fiala s expertem KOLOFIXu Matějem Granátem.

Doba dovolených se pomalu, ale jistě blíží a Vašek Liška představí na produktech od švédské firmy THULE, jaké možnosti transportu svého kola nebo více kol autem máte. Na co si dávat pozor, jak se jaký nosič montuje nebo třeba jak to je se třetí registrační značkou auta pro nosič kol na tažném zařízení.

A abyste si nemysleli, že v tomto díle byl test jen jednoho kola, tak naše Kačka Polívková si popovídá s Martinou Prokopovou, která představí nejen své kolo, ale i to, čím vším se zabývá. A protože je manželkou známého bombarďáka Michala Prokopa, tak se drží stejné značky kol jako její manžel – ROCK MACHINE. Tak jaký model to asi bude?

Jedenáctým dílem, ve kterém nechybí klasická soutěž ani připomínka naší Výzvy s Andym Schleckem o zájezd na Tour de France, provází Tereza Tobiášová.

Cyklistická sezóna 2022 nabírá na obrátkách, a díky pořadu Cyklosalon.tv se máte určitě na co těšit! Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezoně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.