Cyklosalon: Tři testy kol, jak cestovat s dětmi a Pinarello Grevil pod drobnohledem

Je tu další týden a s ním přišly i příjemnější povětrnostní podmínky pro cyklisty hobíky i profíky. A také Cyklosalon. Inspirace, informace, zábava pro milovníky jízdy kolmo. Cyklosalon poběží v sobotu 8. října v 7.35 na Primě a ve středu 12. října ve 23.10 na Prima COOL. Zpětně najdete díly na iprima.cz.

Podzim je v plném proudu, a pokud neprší a nefouká, tak to na kolo táhne stále dost lidí. Pro ně, ale i pro ty, co svá kola zazimovali, je tu oblíbený pořad CYKLOSALON.TV. A s ním tentokrát tři testy kol a něco navíc.

První test dostal na starost Ondra Štangler, který představí nejen elektrický gravel od Specialized CREO SL ve verzi Expert, ale s ním i praktické bikepackingové brašny. Ty Specialized vyvíjel přímo s výrobcem outdoorového oblečení Fjällräven. Zajímavá kombinace – expedice a lehkého elektrokola.

U cestování zůstaneme i ve druhé reportáži. Tentokrát ale půjde o cestování s dětmi. Po testech různých vozíků pro děti si tentokrát představíme dětské cyklosedačky. Vašek Liška ukáže jejich výhody i nevýhody, ale především jejich umístění na kole, a to vše na produktech firmy THULE. Na co si dát pozor při jejich výběru? Jaké základní otázky bychom si měli položit před jejich pořízením?

Další test je za odměnu. Aspoň tak reagoval náš Martin Müller, když se dozvěděl, co že bude testovat. Italská cyklistická legenda Pinarello je totiž známá svými silničními stroji. Ale Pinarello Grevil je jejím prvním štěrkoletem, a i když se jedná už o starší kolo, Martinovi vykouzlilo úsměv na tváři. A to v HARFASPORTU čekají nové modely tohoto skvostu. Ještěže to Martin neví.

A poslední reportáž bude již avizovaný test kola. Vašek Liška představí praktické městské kolo pro sebevědomé muže a ženy – TERN SHORT HAUL. Letošní novinku od specialisty na skládací a cargo kola. Testovaný kousek atakující cenovku 30 000 Kč působí dost festovně a určitě si zaslouží vaši pozornost.

Nezapomněli jsme ani na oblíbenou soutěž o zajímavé ceny. A vy nezapomeňte, že stále, až do 31. 10., pokračuje Výzva s Karlem Abrahamem.

Díky pořadu Cyklosalon.tv se můžete těšit na další novinky ze světa dvou kol. Pořad Cyklosalon se každoročně rád a sofistikovaně ujímá role průvodce světem kol, ale také zdravým životním stylem pro cyklisty či vybavením nezbytným pro skvělé výkony. Kromě toho je pořad také plný tipů na cyklovýlety, rodinné i sportovní, orientované na výkon. Každý si vybere podle toho, jak má natrénováno. Přidejte se tedy ke komunitě, která má stále silnější slovo, a dělejte v nadcházející sezóně něco pro svoje zdraví i bezpečnost.