Emirates a World Rugby stvrzují partnerství při pořádání Mistrovství světa v ragby 2023 a 2027

Federace World Rugby a letecká společnost Emirates oznámily prodloužení spolupráce, dubajská aerolinka se tak opět stává světovým partnerem vyhlášené sportovní události mistrovství světa v ragby.

Na základě potvrzené dohody o spolupráci bude největší mezinárodní aerolinka pokračovat jako světový partner Mistrovství světa v ragby 2023 ve Francii a 2027 v Austrálii.

Emirates tak stvrzuje svůj závazek vůči tomuto sportu a současně prodlužuje své oficiální sponzorství Emirates World Rugby Match Officials až do roku 2027. Elitní ragby rozhodčí přitom společnost podporuje a rozvíjí již od roku 2013.    

Svým připojením ke globální rodině Worldwide Partners pro Mistrovství světa v ragby 2023 ve Francii se Emirates vrací tam, kde v roce 2007 začal velmi úspěšný vztah mezi leteckou společností a mezinárodní federací. Od té doby se aerolinka stala jedním z nejvýznamnějších partnerů a aktivních podporovatelů mistrovství světa v ragby pro muže a rovněž hrdým sponzorem turnajů HSBC World Rugby Sevens Series v Dubaji a Kapském Městě.

Jako oficiální partner Mistrovství světa v ragby ve Francii 2023 a v Austrálii 2027 bude Emirates létat s příznivci tohoto sportu do nových destinací a bude poskytovat své špičkové služby. Investice Emirates do tohoto sportu napomáhá propagovat ragby na zavedených i nových trzích a jeho fanoušci budou moci sledovat každý okamžik dvou nezapomenutelných světových pohárů v ragby živě z pohodlí svých sedadel během letu.  

„Máme velkou radost, že můžeme oznámit prodloužení naší dlouhodobé a úspěšné spolupráce s Emirates pro nadcházející dvě mistrovství světa v ragby, stejně tak budeme se společností spolupracovat na podpoře našeho programu pro ženské a mužské rozhodčí. Emirates v roli partnera má silné globální postavení, což je pro jakýkoliv turnaj velká prestiž. V rámci mistrovství světa v ragby spolupracujeme s aerolinkou Emirates již více než deset let a jsme hrdí na to, že bude naším partnerem i pro nadcházejí dva turnaje,“ říká Sir Bill Beaumont, předseda World Rugby.

Globální síť Emirates a její vášeň pro náš sport bude klíčová pro dosažení našeho cíle, kterým je učinit ragby celosvětovým sportem. Dopomůže nám k tomu také vynikající zákaznická zkušenost společnosti, díky které posuneme služby pro fanoušky ragby o další úroveň výše,“ dodal Richard Heaselgrave, Chief Revenue and Fan Engagement Officer z World Rugby.  

Prezident letecké společnosti Emirates, Sir Tim Clark, k tomu dodal: „Ragby je sport s velkými hodnotami a patří mezi hrdé dědictví řady zemí. Každým rokem přitahuje větší pozornost a účast napříč komunitami, jak je tomu například ve Spojených arabských emirátech, kde se ragby stalo součástí školní výuky po celé zemi. Osobně vnímám tento sport jako skvělou platformu, která spojuje lidi díky společné vášni k ragby.“

Emirates je hrdým partnerem mistrovství světa v ragby od roku 2007. Příští turnaj se uskuteční v roce 2023 ve Francii, kam aerolinka již třicet let provozuje lety na pařížské letiště Charlese de Gaulla. Emirates se tak těší, že fanouškům umožní podívat se na nejlepší světové týmy, které se utkají o Webb Ellis Cup.“

Aerolinka Emirates se s obnovením svého partnerství v rámci mistrovství světa v ragby připojuje ke společnostem jako je Societe Generale, Mastercard, Asahi, Capgemini a Jaguar Land Rover. Zároveň se společnost stává čtvrtým globálním partnerem World Rugby hned vedle značek jako je Capgemini, Macron a HSBC.

Emirates je jedním z největších světových podporovatelů ragby. V domovské základně letecké společnosti v Dubaji se turnaj The Sevens koná již více než 50 let.  Společnost Emirates přispěla k růstu jejího mezinárodního postavení, když v roce 1987 poprvé zahájila spolupráci s World Rugby. Díky jasnému zaměření a silnému odhodlání letecké společnosti se turnaj Emirates Dubai 7s stal největší sportovní událostí v regionu, k níž se během třídenního turnaje v roce 2021 připojilo více než 100 000 fanoušků.