Emirates se již po jedenácté stává oficiální aerolinkou světové tenisové události US Open

Společnost Emirates se již po jedenácté v řadě stává oficiální leteckou společností tenisového turnaje US Open, který se koná od 29. srpna do 11. září.  Největší mezinárodní letecká společnost na světě i nadále využívá svého globálního dosahu, aby tenisové fanoušky po celém světě dopravila na vyhlášený grandslamový turnaj a dopřála jim to nejlepší ze světového tenisu.   

Stálé partnerství společnosti Emirates s Tenisovou asociací Spojených států amerických (USTA) na této každoroční prestižní sportovní akci trvá již od roku 2012. Portfolio tenisového sponzorství aerolinky zahrnuje také tři ze čtyř grandslamů a kromě toho ještě 60 dalších turnajů ATP, včetně Western & Southern Open v Cincinnati, Miami Open a BNP Paribas Open v Indian Wells v USA.

Společnost Emirates hrdě podporuje US Open již více než deset let, což současně podtrhuje náš závazek spojovat lidi po celém světě prostřednictvím společné vášně pro sport. US Open je jednou z nejočekávanějších událostí v celosvětovém sportovním kalendáři a my jsme nadšeni, že můžeme být její oficiální leteckou společností,“ řekl Essa Sulaiman Ahmad, viceprezident Emirates pro region USA a Kanady. „V rámci naší strategie „Létejte lépe“ se neustále snažíme potěšit naše zákazníky nevšedními prémiovými zážitky, a to jak během letu, tak na turnaji. Těšíme se, že se staneme součástí toho sportovního svátku, který oslavíme s tenisovými fanoušky v USA, ale i po celém světě,“ dodal.

US Open je opět v plném proudu a společnost Emirates se chystá nabídnout celou řadu aktivit pro tenisové fanoušky, ať už se ho účastní osobně, nebo virtuálně. 

Během US Open má Emirates připravenou řadu možností pro fanoušky turnaje

 • Emirates Lounge je během turnaje velmi oblíbený zejména mezi celebritami a pozvanými hosty a je známý pro svou prémiovou pohostinnost. Hosté si tu mohou dopřát ochutnávku šampaňského a whisky a zároveň si pochutnat na vybraných lahodných pokrmech světové kuchyně.
 • Pro všechny držitele vstupenek je otevřena sportovní kavárna Emirates, která se nachází na západní straně South Plaza. Hosté si tu vychutnají uvolněnou atmosféru kavárny a zároveň si užijí samotný turnaj.
 • U stánku společnosti Emirates a si zase může každý návštěvník vyzkoušet pohodlí vystavených sedadel Premium Economy nebo se zúčastnit soutěže o polštářek na sedadlo Emirates.
 • Pro diváky na kurtu je připraven pozápasový ceremoniál Emirates Ball Flight, díky kterému mají šanci získat míček podepsaný svým oblíbeným tenistou. Po všech zápasech až do konce čtvrtfinále se totiž palubní personál Emirates a vítězný hráč vydají na kurt stadionu Arthura Ashe, aby do hlediště odpálili tři tenisové míčky s autogramem.
 • Ve spolupráci s televizní stanicí PIX 11 a pořadem „NY Living“ uspořádá společnost Emirates soutěž o 60 vstupenek na US Open, v níž budou mít šťastní tenisoví fanoušci možnost vychutnat si zážitek přímo na kurtu. Fanoušci se mohou soutěže zúčastnit od 8. do 11. září prostřednictvím webových stránek televizní stanice nebo na jejích profilech na sociálních sítích.   

Tenisový svátek z pohodlí domova

 • Společnost Emirates vynakládá veškeré úsilí, aby fanoušci, kteří si zápasy užívají na dálku, zažili vzrušující atmosféru turnaje. Emirates zprostředkuje fanouškům atmosféru této tenisové události přímo prostřednictvím svých platforem na sociálních sítích.
 • The Mixer, virtuální talk show organizovaná USTA vysílaná živě z Emirates Lounge, poskytne zasvěcený pohled na dění v salónku, přítomné celebrity, občerstvení a inspiraci na cesty.
 • US Open bude každý den zveřejňovat videa s „hrou dne“, která zachytí ty nejlepší momenty ze zápasů s označením #EmiratesFlyBetterMoments.

US Open ve výšce 12 km nad zemí  

 • Aby fanoušci tenisu na palubě letadla nepřišli o žádnou z akcí US Open, bude společnost Emirates promítat zápasy turnaje živě přímo v oblacích na svých speciálních sportovních kanálech Sport24 a Sport24 Extra, které jsou k dispozici zákazníkům ve všech kabinách v oceňovaném palubní systému ice. Přímý televizní přenos je k dispozici ve všech letadlech flotily Boeing 777 společnosti Emirates a ve většině jejích vlajkových letadel A380.
 • Pro cestující v prémiových kabinách vybraných letadel A380 bude společnost Emirates promítat zápasy živě na 55palcové obrazovce v ikonickém palubním salónku. V oblíbeném salónku v oblacích si cestující mohou užít živé sportovní přenosy ve výšce 12 km nad zemí a zároveň se bavit a vychutnávat si kromě jedinečného výběru lihovin nebo koktejlů také prvotřídní občerstvení.
 • Fanoušci mohou rovněž zůstat informováni o turnajích a nejzajímavějších událostech na palubě díky balíčkům wi-fi, které si mohou rovněž vybrat. Členové programu Emirates Skywards cestující ve First Class nebo členové programu Platinum cestující v Business Class mohou využívat bezplatnou wi-fi po celou dobu letu.

Společnost Emirates v současnosti nabízí lety na 12 amerických letišť včetně Loganova mezinárodního letiště v Bostonu (BOS), Mezinárodního letiště Johna F. Kennedyho v New Yorku (JFK), Mezinárodního letiště v Los Angeles (LAX), Mezikontinentálního letiště George Bushe v Houstonu (IAH), Mezinárodního letiště O’Hare v Chicagu (ORD), Mezinárodního letiště D. C. Dulles International Airport (IAD), Seattle Tacoma Airport (SEA), Newark Liberty International Airport (EWR), Mezinárodního letiště Orlando (MCO), Dallas-Fort Worth Airport (DFW), Mezinárodního letiště San Francisco (SFO) a Mezinárodního letiště Miami (MIA).