Fullcontact Karate Prague Open 2022

Velký mezinárodní turnaj FULLCONTACT KARATE PRAGUE OPEN 2022 bude výjimečným zážitkem pro milovníky tvrdých kontaktních sportů. Ve velké hale TJ Sokol Královské Vinohrady v Praze se dne 19.2.2022 utká na 300 bojovníků všech věkových kategorii ve 40 týmech z 19 zemí světa. V jednom dni můžou diváci shlédnout to nejlepší ze všech odvětví plnokontaktního karate pod jednotnými pravidly KNOCKDOWN. 

FULLCONTACK KARATE PRAGUE OPEN je jedinečný turnaj, kde se můžou účastnit kluby i jednotlivci praktikující jakýkoli kontaktní styl karate bez rozdílu příslušnosti k určité škole. Tento turnaj tradičně pořádá pražský Sportovní Klub KATANA z.s. s podporou Hl.m.Prahy, MČ Prahy 2 a s pověřením CFKO z.s. již III. ročník. Podle ohlasu turnaj získává na prestiži a k dnešnímu dni je přihlášeno přes 300 bojovníků z 19 zemí světa /Česká republika, Estonsko, Chorvatsko, Izrael, Lotyšsko, Nepál, Německo, Nizozemsko, Moldavská republika, Pákistán, Polsko, Rakousko, Rusko, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Švédsko, Tunis, Turecko, Ukrajina, Uzbekistán/. Velmi silně je zastoupena kategorie ženy 18+ a muži senioři.

„Ambicí turnaje PRAGUE OPEN je vytvořit prostor, ve kterém se mohou pod jednotnými pravidly utkat bojovníci veškerých odvětví a škol kontaktního karate vyučovaných po celém světě. Je to jedinečná příležitost pro sportovce získat bojové zkušenosti, které v soutěžích jednotlivých odvětví nezískají.“ říká viceprezident CFKO z.s. /CZECH FULLCONTACT KARATE ORGANIZATION/ a Branch Chief NIKO pořádajícího klubu Sensei Arsen Bultaev.

FULLCONTACT KARATE PRAGUE OPEN 2022, III. ročník             
Ředitel turnaje: Mgr. Jiří Žofčin, president CFKO z.s

Den konání: 19.2.2022

Pořadatel: Sportovní Klub KATANA z.s. s podporou Hl.m.Prahy, MČ Prahy 2 a s pověřením CFKO z.s.     

Časový harmonogram:

11:00 – 11:40 zahajovací ceremoniál
12:00 – 16:00 kumite
16:00 – 18:00 semifinálová a finálová utkání
18:00 – 20:00 vyhlášení výsledků a ukončení soutěže.