Hlasování v anketě Jachtař roku 2020 bylo odstartováno

V letošním roce mohou v anketě Jachtař roku opět hlasovat všichni členové Českého svazu jachtingu, hlasy pomohou vyhodnotit nejlepší Jachtaře roku 2020. Hlasování bude uzavřeno 10. 2. 2021.

Slavnostní vyhlášení ankety proběhne pravděpodobně během Galavečera českého jachtingu, jehož termín a místo konání bude oznámeno, jakmile bude možné jej uspořádat.
 
V anketě se hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku, a dále pro celkového vítěze ze všech nominovaných jednotlivců.

Mezi nominovanými nechybí olympionik Karel Lavický, oba bratři Teplí, skifařky Dominika Vaďurová a Sára Tkadlecová, nadějní junioři bratři Nevelöšovi, talentovaná Alessia Palanti, windsurfařky Jana Slívová či Kateřina Švíková a mnohá další významná jména českého jachtingu. Přehled všech nominovaných najdete na www.sailing.cz.

V letošním roce se v anketě hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku. Hlasovat mohou všichni členové Českého svazu jachtingu ZDE. Hlasování bude uzavřeno 10. 2. 2021. Slavnostní vyhlášení ankety proběhne pravděpodobně během Galavečera českého jachtingu, jehož termín a místo konání bude oznámeno, jakmile bude možné jej uspořádat.