Karlos Vémola se opět utká s Attilou Véghem. Diváci Telly uvidí přímý přenos

Největší MMA turnaj v historii České republiky proběhne už za pár dní. V sobotu 8. června je na pořadu Oktagon 58 – poprvé se uskuteční na fotbalovém stadionu. Největší, nejdražší a navíc se zápasem, který bude zajímat všechny fanoušky. Pokud nejdete do Edenu, můžete Oktagon 58 sledovat na televizi Telly.

Na Oktagonu s pořadovým číslem 58 bude v sobotu 8. června na fotbalovém stadionu Slavie, ve Fortuna Aréně k vidění celkem deset zápasů. Který bude nejsledovanější, je zřejmé už nyní. Bude to „Odveta století“, ve které proti sobě nastoupí dvě legendy českého a slovenského MMA: Karlos Vémola a Attila Végh, aby se podruhé utkali o titul šampiona polotěžké váhy organizace Oktagon.

Atraktivní bude jistě i zápas šestinásobného šampiona Oktagonu Davida Kozmy proti moldavskému drákulovi Ionovi Surduovi. Dále jsou na pořadu dva čtvrtfinálové duely evropské MMA ligy mistrů Tipsport Gamechanger v lehké váze o 1 milion eur nebo zápas dvou borců, kteří se opravdu nesnáší – českého policisty Jaroslava Pokorného a Ira Shema Rocka, výcházející MMA hvězdy, která byla rok a půl vězněna (a následně zproštěna viny).

„Oktagon 58 je nabitý kvalitními zápasy, z nichž samozřejmě jako hora vyčnívá duel Vémola – Végh. Přímo na stadionu očekáváme výbornou atmosféru a násobný zájem se bude podle nás týkat i online balíčku Oktagon, který od loňského roku nabízíme,“ říká ředitel marketingu Telly Jan Schöppel.

Balíčky pro možnost sledování Oktagonu 58 lze zakoupit online za 320 Kč v předprodeji, nebo v den turnaje za 400 Kč na adrese telly.cz/oktagon.

Balíček Oktagon s kanálem Premier Sport 4 se aktivuje okamžitě po nákupu a je dostupný vždy do 4 následujících dní po skončení daného turnaje. Přenos v HD kvalitě lze sledovat přes všechny Telly aplikace: Samsung Smart TV, LG TV, Android TV/STB, Google TV/STB, Apple TV, Hisense VIDAA, chytré telefony iOS, Android, Windows 10 nebo webový prohlížeč.