Letošní inSPORTline Prima Run se blíží, už 15. srpna se můžete stát vítězem

Běháte často, běháte rádi? Pak pro vás máme nabídku na skvělou akci, kterou si nesmíte nechat proklouznout mezi prsty. Sportovně-společenské události to letos nemají lehké. Ale vy na jedné nezapomenutelné můžete být. Užít si ji s rodinou, přáteli, spoluběžci. V rámci inSPORTline Prima Run totiž běhá doslova celá republika. Tam nesmíte chybět!

15. srpna se v pražské Stromovce už počtvrté odehraje báječné sportovní odpoledne pro celou rodinu, inSPORTline Prima Run. Pod záštitou televizního programu Prima LOVE se na trať vydají profíci i amatérští běžci, zamilované páry, maminky s kočárky, děti, ba i pejsci. Pokud si netroufáte na běh pro dospělé, registrujte se s dětmi na Primáčkův dětský běh. Kromě skvělé rodinné zábavy si můžete užít také blízkost tváří televize Prima.

Primáčkův dětský běh má za cíl jediné: Pobavit celou rodinu a naučit děti milovat sport

„Po mnoha zrušených akcích jsme rádi, že máme konečně příležitost zorganizovat běh a užít si příjemný den v pražské Stromovce. Těšíme se na všechny, kteří si chtějí aktivně zaběhat nebo si jen tak užít fajn odpoledne s přáteli. Také letos mohou ti nejmenší běžci závodit v Primáčkově dětském běhu na trase dlouhé 300–800 m. O zábavu se postarají tváře oblíbeného seriálu Slunečná, které dorazí podpořit všechny závodníky se svým Slunečným autobusem a postarají se o doprovodný program,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima. Primáčkův dětský běh je speciálním závodem na čas, který není rozdělen do věkových kategorií a rodiče si jej mohou užít se svými dětmi. Kromě toho je čeká bohatý doprovodný program, například skákací hrad, takže se mohou přebytku energie zbavit i při dalších aktivitách. Na účastníky závodu čeká v cíli drobné občerstvení značky Meggle a voda k doplnění pitného režimu.

Profi příprava jedině s inSPORTline

Pro dospělé závodníky bude připravena tradiční trať o délce 5 km. Jestliže máte o své kondici nějaké pochybnosti, nemusíte se bát toho, že byste svůj start přepálili. Partner akce, společnost inSPORTline, všem účastníkům ve Stromovce nabízí profesionální přípravu před samotným závodem v podobě rozehřátí a protažení se na běžeckých pásech či možnost vyzkoušet si cvičební náčiní při rozcvičce. „Jako prodejce sportovního vybavení se rádi zapojíme do přípravy a realizace sportovních akcí všeho druhu. I proto s eventem inSPORTline Prima Run spolupracujeme dlouhodobě. Je pro nás srdcovou záležitostí a své si během něj najdou děti i dospělí. Aktivní den je navíc přesně tím, co všichni v současné době potřebujeme. Tak si jej přijďte užít taky. Těšíme se na viděnou se všemi sportovci nejen na startovní dráze, ale také během dne plného zábavy,“ popisuje Ladislav Vichánek, marketér z inSPORTline. A pozor, na místě si spolu s trenéry a odborníky budete moci otestovat velkou část sportovního inSPORTline vybavení pro outdoor i indoor pohybové aktivity!

Jak jsou na tom s kondicí hvězdy televize Prima?

Komu na trati ukážete záda? A kdo je ukáže vám? Síly můžete také změřit s herečkami Evou Burešovou, Bárou Jánovou, Bárou Fišerovou a dalšími tvářemi televize Prima. Kdo si odnese nakonec pomyslný vavřínový věnec vítězů? A není to vlastně jedno? O zábavu jde především, tak dorazte. Celou trasu si můžete užít nejen díky osobnímu rekordu, ale také jako procházku s milými lidmi. Těšíme se na vás. Stačí se zaregistrovat na www.insportlineprimarun.cz, a pokud ještě nevíte, jak vám to vyjde, registraci je samozřejmě možné koupit i v den závodu, přímo na místě. Pro páry stojí 560 Kč, pro jednotlivce vyjde na 300 Kč a pro ty nejmenší na 100 Kč.