Pátý Cyklosalon předvede skládačku do města, elektrokolo za lidovku a vozík za kolo pro malé děti

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 17. dubna v 8.30 na Primě a v repríze 18. dubna v 11.20 na Prima COOL.

Je tu další víkend a s ním také další jízda. Pravda, má být chladněji, to ale bajkera rozhodně nezastaví. Ne v dubnu. Takže rovnou k věci, než se vydáte do přírody – na co se připravit a čím se inspirovat? Mrkněte na pořad Cyklosalon a budete mít jasno.

V prvním testu vám Vašek představí zajímavou skládačku TERN LINK D8, která zaujme všechny, co rádi cestují s kolem a kombinují s MHD.

Ukážeme si, jak se starat o své dvoukolové miláčky, aby co nespolehlivěji sloužili. Martin otestuje horské elektrokolo konečně cenově dostupnější širší veřejnosti – CRUSSIS OLI LARGO 8.6.

V poslední reportáži se Tereza zaměří na rodiče. Vytáhne na výlet z Roztok na Okoř svoji 15měsíční dcerku v novém vozíku za kolo THULE CHARIOT SPORT.

Nezapomeňte také, že máte čas pouze do 18. 4. zúčastnit se naší Výzvy s Jirkou Ježkem a pokusit se vyhrát účast v tréninkovém programu BOOT CAMP před L’Etape Czech Republic.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale zabývá se také vybavením pro cyklistiku a zdravým životním stylem – zkrátka vším, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí.