Pořad COOL Esport má novou tvář. Na televizní obrazovce se představí Xnapy, jeden z největších českých streamerů

Již tři roky se na televizní obrazovce mohou diváci setkávat s pořadem COOL Esport, v němž jsou pro ně během necelé půlhodiny připraveny zásadní novinky, zajímavosti i rozhovory ze světa soutěžního hraní videoher. Tým PLAYzone, který stojí za produkcí, nyní hlásí novou posilu. Tou se stává jeden z nejznámějších a nejsledovanějších českých streamerů, Petr „Xnapy“ Jirák. Ten doplní stálou moderátorku Karin Dietiovou. Poprvé se nová dvojice představí divákům 7. dubna ve 23.20 na televizní stanici Prima COOL.

Petr Jirák alias Xnapy patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější české streamery a komentátory hry League of Legends. Velmi populární je také jeho YouTube kanál, který k dnešnímu dni zaznamenal již více než 31 milionů zhlédnutí. Na Twitchi se navíc může pochlubit dalšími více než 13 miliony zhlédnutí svých streamů. Nyní se Xnapy oficiálně stává členem týmu pořadu COOL Esport, který na televizní stanici běží nepřetržitě od roku 2018.

Xnapy v pozici moderátora nahradí Ondřeje „Lelka“ Kvardu. S Xnapym se na televizních obrazovkách bude pravidelně objevovat také stálá moderátorka pořadu Karin Dietiová, která v současnosti působí také jako šéfredaktorka největšího esportového portálu PLAYzone, a zároveň je historicky nejúspěšnější českou hráčkou titulu StarCraft.

„Petrova energie, schopnost oslovovat a bavit diváky spolu s jeho dlouhodobě úspěšných působením nejenom v esportové komunitě nám potvrzují, že jde o ideální volbu. Všechny fanoušky soutěžního hraní bych chtěl pozvat ke sledování nových dílů. Pořad COOL Esport vstupuje do své nové etapy a my pro naše diváky připravujeme i další novinky, na které se mohou v příštích měsících postupně těšit,“ prozrazuje Lukáš Pleskot, výkonný ředitel společnosti PLAYzone.

Vysílací časy COOL Esport

Středa 7. 4. ve 23.20 – premiéra nového moderátora
Sobota dopoledne – první repríza
Neděle noc – druhá repríza
Pátek dopoledne – třetí repríza

Oficiální facebookové stránky pořadu: https://www.facebook.com/coolesport.