Reebok uvádí na trh novinku Sneakers ZIG KINETICA

Reebok uvádí na trh očekávané sneakers Zig Kinetica, zcela novou siluetu, která usměrňuje a navrací energii z každého kroku. Vzhled nové siluety byl poprvé odhalen už v průběhu ledna, a to prostřednictvím klipu s Conorem McGregorem. Nejslavnější MMA zápasník na světě se v něm rozhodne nečekaným způsobem uklidit synův pokoj. Transformační síla bot totiž promění Conora v akční postavičku, která využije energii ze bot k boji se zdivočelými hračkami.

Na video s  Conorem se podívejte zde.

Uvedení této siluety na trh je další fází kampaně „Sport the Unexpected“. Ta vyzdvihuje osobnosti, které našly odvahu stát se někým jiným, než se od nich očekávalo.

Totálně jsem se do nich zamiloval. Ten grip, ta stabilita,” říká McGregor. „S Reebokem jsme spolu už dlouho a hladina energie mezi námi stále stoupá. A právě teď exploduje.“

Technologii ZigTech představila značka Reebok už v roce 2010 na siluetě ZigPulse a nastavila tak nový standard pro inovace, funkčnost a provokativní design. Nové Zig Kinetica nyní propojují inovativní sportovní technologie s elegantním stylem. Zrodily se tak vysoce funkční boty, které plynule přecházejí z gymů do ulic.

Zig Kinetica jsou postaveny na výrazném „cik-cak“ tvaru a mezipodešvi navracející energii, která se skládá ze tří částí:  

  • Pěna Floatride: Energetická pěna zajišťuje pohodlné tlumení v každé situaci.
  • Zig Energy Shell: Svým tvarem navrací kinetickou energii a dává botám výrazný design.
  • Zig Energy Bands: Unikátní podešev se roztahuje a stahuje jako gumička, díky čemuž dokáže reagovat na každý váš krok.

V průběhu roku 2019 jsme Zig Kinetica pečlivě testovali a dostávali jsme skvělou zpětnou vazbu i od těch největších jmen módního světa,“ říká Matt Blonder, viceprezindent pro Marketing & Digital Brand Commerce značky Reebok. „Tento launch je pro nás nejdůležitější z celého roku 2020. Vážíme si toho, že ho můžeme uskutečnit spolu s Conorem při jeho velkém návratu do UFC. Představení Zig Kinetica je totiž ukázkou směru, kterým se chceme v budoucnu vydat. Hodláme být lídrem našeho oboru a intenzivně propojovat sport a módu.“

Reebok Zig Kinetica zakoupíte od 21. února na eshopu reebok.cz/zig_kinetica a u vybraných prodejců za 2 899 Kč.