ROUVY nově navázala spolupráci se světovou sérií závodů triatlonu Challenge Family

ROUVY, světová mobilní platforma virtuálních tréninků pro cyklisty a běžce nově spolupracuje s Challenge Family. Přední světová série závodů dálkových triatlonů Challenge Family zahájila s ROUVY víceleté globální partnerství a sportovci tak mají další příležitost prozkoumat nové okruhy po celém světě aniž by museli opustit pohodlí domova – navíc dle svých časových preferencí.

„ROUVY se odlišuje od tradičních virtuálních tréninkových arén díky využití reálných záběrů závodní dráhy. I když jde o virtuální zážitek, máte pocit, že realističtější už to opravdu být ani nemůže,“ komentuje spolupráci Jort Vlam, generální ředitel společnosti Challenge Family. „Jsme nadšeni, že můžeme rozšířit Challenge Family do virtuálního světa a poskytnout sportovcům zázemí silné tréninkové komunity po celý rok a možnost vychutnat si další prostor pro trénink i závody, a to bez nutnosti cestování!“

Sdílíme nadšení, že se můžeme spojit s Challenge Family a přinést ta nejikoničtější a nejkrásnější místa a závody, jako jsou mimo jiné Challenge Roth a Challenge Family The Championship, každému triatlonistovi na celém světě přímo do domova,“ doplňuje Petr Samek, generální ředitel ROUVY, a dodává: „ROUVY je aplikace číslo 1, pokud hledáte úžasné trasy s jedinečnou rozšířenou technologií poskytující vysoce realistickou jízdu či běh z míst, které vás pohltí. Pro sportovce jakékoli kondice, kteří by rádi při tréninku a závodění objevovali nová místa přímo z pohodlí jejich domova,  je toto rozhodně místo, kde nesmí chybět.

Díky propojení animovaných 3D avatarů z virtuálního prostředí se skutečnými videozáznamy vybraných lokalit dojde k vytvoření absolutně nové úrovně interaktivního domácího tréninku. Spolupráce propojí další on-line komunity a pomůže sportovcům – profesionálům i začátečníkům – zpřístupnit a prozkoumat místa konání akcí Challenge Family, zapojit se do skupinových jízd, tréninků, specifických závodů či se jen seznámit s ostatními například v soutěžích smíšeného formátu. V plánu jsou další digitální soutěže – po Challenge Gunsan-Saemangeum budou následovat další ikonické závodní dráhy.