Rull oznamuje dalšího partnera, Fight Night Challenge nabídne NFT Rytmuse, Separa nebo Végha

Organizace Fight Night Challenge se stává dalším partnerem platformy Rull, společně tak vstupují do virtuálního světa budoucnosti. Nejen slovenským fanouškům nabídnou jedinečné digitální artefakty slavných osobností, mezi kterými je slovenský raper Rytmus, Separ, ale i nejslavnější slovenský bojovník Attila Végh. Fight Night Challenge je pro Rull druhým partnerem a rozhodně tímto segmentem kolem bojových sportů nekončíme. Už v těchto dnech podepisujeme další spolupráce i z jiných odvětví, které budeme brzy zveřejňovat,” komentuje připojení nového partnera Zdeněk Vacek, podnikatel a zakladatel platební společnosti Payment4U, která vyvinula platformu Rull.

NFT představuje pro sportovní organizace jedinečnou možnost, jak propagovat své jméno a vytvářet nové příležitosti k interakci s fanoušky, prostřednictvím unikátních sběratelských předmětů. Díky nové spolupráci se slovenskou organizací Fight Night Challenge máme možnost přinést Rull komunitě nové příležitosti a to nejenom z oblasti bojových sportů, ale také ze slovenské hudební scény. Nyní budete mít na Rull marketu možnost najít hvězdy jako je Rytmus, Separ a další. První NFT aukcí to všechno začalo a už těď se v Rullu těšíme na další společné kroky světem krypta a NFT,” dodává Zdeněk Vacek.

Fanoušci se ve spolupráci platformy Rull a Fight Night Challenge mohou těšit dohromady na pět unikátních NFT. Kromě zmíněných tváří – Rytmus, Separ a Attila Végh bude k dostání i společné NFT těchto zápasníků a první nadšenci budou mít dokonce možnost získat jedno NFT zadarmo. Karty NFT sledujeme již nějakou dobu a stále relativně nový trend nás také nadchl. Největší sportovní organizace již mají své karty NFT, stejně jako světoznámí sportovci. Řekli jsme si, že Fight Night Challenge nemůže být výjimkou. Věříme, že díky spolupráci se společností RULL přineseme fanouškům profesionálních bojovníků, ale i známých osobností, kvalitní sérii fotografií a momentek do jejich sbírek,” říká o spolupráci Eduard Gerek jeden z organizátorů Fight Night Challenge.

V Bratislavě v pátek proběhl již druhý galavečer Fight Night Challenge, ze slavných slovenských osobností se mezi sebou utkal Separ a Majk Spirit. Za účasti stovek fanoušků probíhala v průběhu akce první veřejná aukce unikátní NFT série této bojové organizace. Fanoušci mohli získat exkluzivní kolekci čtyř NFT s pořadovým číslem jedna. Nejvyšší finální částka se nakonec zastavila pod hranicí 1000 euro. NFT rapera Rytmuse byl prodáno za 898 euro. Vítěz každé dražby navíc dostal vlastnoručně podepsané tričko od jednotlivých aktérů.