Cyklosalon: AMULET 29 ERIVAL 4.0, jak vybírat elektrokola a výzva s Andym Schleckem

Televize Prima přináší další díl pořadu pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Nová řada premiérových dílů pořadu Cyklosalon poběží 11. června v 7.20 na Primě a ve středu 15. června ve 23.05 na Prima COOL.

Týdeník ze světa kol, a nejen jich, pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí. A na co se můžete těšit?

V díle číslo dvanáct začneme pěkně od podlahy a menší oslavou. Český výrobce kol AMULET totiž vstupuje do vod stále populárnějších elektrokol a jejich čerstvou novinku přímo z továrny dostal k testu Martin Müller. Jedná se o základní model horského elektrokola AMULET 29 ERIVAL 4.0 s cenou lehce nad padesáti tisíci korunami. To bude sledovaný test.

U elektrokol ještě vydržíme. Terez Tobiášová nás vezme do HARFASPORTu, kde si s expertem Ondřejem Štanglerem popovídá o novinkách mezi elektrokoly a dle čeho stroj vybírat. Na co si dát pozor a o čem přemýšlet, než se rozhodnete.

Nebojte se, nepřejmenujeme pořad na E-SALON a představíme vám i klasické kolo – štěrkolet, resp. gravel. Bývalý silničář František Paďour se pouští ze silnice do lehkého terénu a lesů a otestuje zajímavé kolo od MERIDY – model SILEX 700. Té červené barvy si všimnete hned, ale jak kolo sedí, tlumí a jezdí, to vám řekne František. Je na co se těšit.

Ani v poslední reportáži nebude nic o baterkách a motorech. Ta bude totiž nabitá tolika koly, že nebudete vědět, kam se dívat dřív. Vašek Liška zavítal na jeden ze závodů Kola pro život do Mladé Boleslavi. Tento oblíbený seriál amatérských závodů, na kterém se pravidelně ukazuje i maratonská bajková špička, letos slaví už 23. narozeniny a porce akcí je stále velká.

Dvanáctý díl nebude výjimkou a můžete se těšit na klasickou soutěž a připomeneme vám, že se můžete zapojit do Výzvy s vítězem Tour de France z roku 2010 Andym Schleckem o VIP zájezdový balíček na 17. etapu tohoto legendárního závodu od ŠKODA AUTO. Celým dílem provede Kačka Polívková.