Sampi.Tipsport se stávají mistry v Brawl Stars, Enigma z Entropiq je mistrem v Hearthstone

Herní sezóna se pomalu a jistě blíží ke svému konci. O víkendu bojovali v rámci Samsung MČR v mobilních hrách ti nejlepší hráči v titulech Brawl Stars a Hearthstone. Na vrcholy těchto turnajů vystoupaly nové české organizace Sampi.Tipsport a Entropiq.

Páteční celodenní turnaj se nesl ve znamení historicky prvního mistrovství ČR ve hře Brawl Star. Za největší favority byli experty považováni hráči Sampi.Tipsport, kteří se svojí sestavou dokážou konkurovat i zahraničním týmům. Ve finále porazili své soupeře z CZC.eSuba těsně 3:2.

Ve hře Hearthstone se diváci dočkali opravdu vypjatých momentů. Už během prvního dne turnaje vypadli bývalí šampióni Jarla či Faeli. Do finále se nakonec probojovaly hned dvě nadějné hvězdy Krajda a En1gma a stálice české esportové scény m1lan a RybkaPipka. V semifinále se tak utkala mladá krev se zkušenými hráči. Tento souboj skončil nerozhodně, do finále postoupili En1gma a m1lan, kterému mistrovský pohár v roce 2016 utekl o jediný zápas. A ani letos svoji smůlu neprolomil, opět to byla jedna hra, která mu při výstupu na vrchol chyběla. En1gma zvítězil 3:2 a odnáší si svůj premiérový titul pro sebe a svojí organizaci Entropiq.

Zdroj: PLAYzone.cz #1 ; PLAYzone #2