Test kol bez motoru, s legendou na Tour de France, trialová lahůdka. To a mnohem víc v dalším díle Cyklosalonu

Další inspirace pro milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Těšte se na Cyklosalon v sobotu 17. července v 8.40 na Primě a v repríze 18. července v 11.45 na Prima COOL. A je to tady. Velké finále, kdy končí závod závodů, Stará dáma, nejsledovanější sportovní událost roku – třítýdenní etapový závod Tour de France. A CYKLOSALON.TV tu je též.

Nový díl odstartuje Martin Müller s trailovou lahůdkou – WHYTE 629 V3. Tento hardtail Martin prověřil na několika lokalitách. Co mu sluší nejvíc a kde se dá toto kolo nejlépe využít? Když se budete dívat, tak uvidíte. Druhá reportáž nás vezme do sladké Francie. Terez Tobiášová vám ukáže, jak to chodí na samotné Tour. Společnost jí dělala vítězka naší Výzvy s Jánem Svoradou paní Evžénie. Co tam vše obě zažily, co viděly a jak si tento krátký, ale intenzivní výlet užily?

Chodí nám hodně dotazů, proč netestujeme více elektrokol a s radostí vám proto oznamujeme, že ani druhý test dne nebude mít motor. Stále oblíbenější gravely hýbou cyklistickým světem a my pro vás máme zajímavost. FUJI patří mezi nejstarší výrobce kol světa a v současnosti nabízí až osm modelů štěrkoletů, jak se gravelům hezky česky říká. FUJI JARI vám představí Kačka Polívková.

U Tour de France zůstaneme. Byla by škoda tento svátek cyklistiky odbýt jednou reportáží. Navíc s Terezou a paní Evžénií byla ve Francii další žijící cyklistická legenda, Antonín Bartoníček. Tento člen Síně slávy české cyklistiky a vítěz šesti etap Závodu míru se potkal s několika soupeři své doby a zažil Tour jinak než jako klasický divák.

V plném proudu je stále i naše Výzva s Tomášem Bobkem o dětský vozík za kolo Thule Chariot Lite. Léto je tu naplno, a kdo může, tak odpočívá nebo i zaslouženě leniví. CYKLOSALON.TV si to nemůže dovolit a pokračuje i nadále plnou parou vpřed. A co ještě v tomto díle nabízí?

Po delší době tu máme elekrokolo, které je cenově dostupnější než některé nadupané novinky. Kolo SAVA DECK 9.1 je karbonové elektrokolo, které otestuje Kačka. Cyklistka, která se nechtěně stává expertkou na elektrokola, neb v poslední době netestuje téměř nic jiného. Takže ví, co jaké kolo umí.

Je to tak, je tu další díl týdeníku ze světa kol a podobných přibližovadel pro začátečníky, hobbíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, rady, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník, anebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Takže v sobotu ráno, než šlápnete do pedálů…